>>Palenisko ogrodowe, szala żaroodporna
 
bogata-tematyka
Artykuł od 1 do 2 (z 2 artykułów)
Porównaj i zapisz
Porównaj i zapisz
Artykuł od 1 do 2 (z 2 artykułów)
 
Produkty ostatnio oglądane

Przyjemne wieczory przy ogrzewającym ognisku w ogrodzie

Możliwość przyjemnego wyciszenia się wieczorem na balkonie lub tarasie i rozkoszowania się ciepłą letnią nocą, jest to dla wielu ludzi po prostu bardzo ważne. Ciepły, przyjemny ogień dodatkowo upiększa tę przyjemność. Ciepło i światło zachęcają do pozostania na dłużej i marzenia oraz zapewniają cudowny nastrój. Szczególnie praktyczne i dekoracyjne są ogniska ogrodowe lub paleniska w kształcie kosza z bioetanolem. Bez drewna opałowego, dymu lub sadzy i całkowicie wolne od zanieczyszczeń - ogniska ogrodowe na etanol nadają się także do zapalenia na balkonie. Wielkości i wersje palenisk w kształcie kosza są różne. Ogniska ogrodowe z bioetanolem i paleniska do węgla drzewnego są dostępne w różnych wielkościach i kształtach. W przeciwieństwie do pozostałych palenisk, paleniska w kształcie kosza można przestawiać zależnie od potrzeb i upodobań. Może ono więc ozdabiać swoim migotliwym światłem przyjemne spotkanie lub zapewniać przytulne ciepło.

Grillowanie nad otwartym ogniem

Otwarty ogień, który można rozniecać na tackach do grillowania, służy nie tylko do tworzenia atmosfery ogniska, lecz można go wykorzystać do przyrządzania różnych potraw. Albo stosuje się specjalny ruszt do grillowania - niektóre tacki do grillowania już są wyposażone w taki ruszt, albo istnieje możliwość dodania go - lub można trzymać jedzenie wbite na patyki nad ogniem. Tym samym tacka grillowa awansuje stając się odpowiednim substytutem ogniska, który przy właściwym stosowaniu jest bezpieczniejszy niż ognisko wzniecone na ziemi.

Nastrojowa dekoracja w formie pochodni ogrodowych

Oprócz ognisk lub palenisk można stworzyć zupełnie wyjątkową atmosferę w ogrodzie również za pomocą trochę mniejszych pochodni ogrodowych. Wiele z tych pochodni działa na naftę lub żel opałowy i płoną zależnie od wielkości przez kilka godzin bez konieczności ponownego napełniania. Także latarnie na bioetanol są pięknymi elementami dekoracyjnymi do ogrodu w nocy. W przeciwieństwie do światła elektrycznego takie świecące paleniska, pochodnie ogrodowe lub latarnie roztaczają wiejski, naturalny urok.

 
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza i schowek zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza i schowek zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza i schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej i schowka

Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.