Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

>>Kinkiety styl klasyczny/antyczny
 
Trend miedzi
Artykuł od 1 do 60 (z 418 artykułów)
Artykuł od 1 do 60 (z 418 artykułów)
 
wybrane filtry

(Ogranicz wybór)

Cena
Produkty wyprodukowane w Niemczech
Pomieszczenia
Kierunek stylu
Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Oprawka
Stopień ochrony
Ilość żarówek
Ściemniacz
Żarówki
Regulator wysokości
z przełącznikiem
energooszczędne
Jakość premium
Oferty specjalne

Kinkiety styl klasyczny/antyczny

 

Lampy ścienne & kinkiety w stylu antycznym i klasycznym to przytulna atmosfera w ponadczasowym stylu

Lampy ścienne rozpraszają pośrednie światło i dzięki temu tworzą ciepłą, przytulną atmosferę. Jeżeli włącza się je oddzielnie od pozostałego oświetlenia, mogą one tworzyć pojedyncze akcenty świetlne. Część tego typu dekoracji ściennych i pokojowych stosuje się do oświetlenia obrazów, trofeów lub luster. Początki lampy ściennej sięgają początków naszej historii. Już w odległej prehistorii nasi przodkowie mocowali pochodnie na ścianach, aby oświetlić swoje jaskinie. W handlu wciąż dostępne są liczne lampy w kształcie pochodni, nawet jeżeli teraz ich źródłem światła nie jest już otwarty ogień.

Klasyczna lampa ścienna

Ponadczasowa - to jest właściwe słowo, gdy opisujemy klasyczne lampy ścienne, ponieważ ich styl zawsze jest uważany za piękny, niezależnie od zmieniającej się mody. Klasyczny model jest prosty, elegancki i cechują go proste linie. Ponieważ tego rodzaju źródła światła nigdy nie wychodzą z mody, zakup ten zawsze będzie bezpieczny.

Antyczna lampa ścienna

Słowo „antyczny” nie oznacza tylko, że coś jest dosyć stare i wartościowe lub starożytne. Może to również znaczyć, że jest wykonane w stylu innej epoki. To jest właśnie przypadek naszych antycznych lamp ściennych. Zapraszamy w podróż wraz z nimi do przeszłości i do stylowego upiększenia Państwa domu. Proszę po prostu poszperać w naszej kategorii klasycznych i antycznych lamp ściennych, a znajdą tam Państwo inspirację!

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej