« 1 2 3 »
SALE
 
 
Produkty ostatnio oglądane
 

Dzięki lampom stojącym ekskluzywne wzornictwo świetlne staje się mobilne

Jeżeli dla jednej lampy jest tylko jedno gniazdko, światło jest potrzebne w różnym czasie w rożnych miejscach lub ten obiekt świetlistych marzeń designerskich ma stać gdzieś dowolnie w pomieszczeniu, wtedy lampy stojące mają swój wielki występ. Lampy stojące znajdą wszędzie swoje miejsce i mogą przyjąć postać od czysto funkcjonalnego źródła oświetlenia do ekskluzywnego obiektu designerskiego.

Lampy oświetlające sufit są specjalnym rodzajem lamp stojących, które tworzą w całym wnętrzu jasne a przy tym bardzo przytulne pośrednie światło i tym samym - przy niższych ścianach - są doskonałą alternatywą lamp sufitowych. Jako wyposażone w ściemniacz, te szczególne lampy stojące mogą jednocześnie spełniać wszelkie życzenia oświetleniowe, od jasnego światła do pracy do nastrojowego półmroku, a są przy tym praktyczne i atrakcyjne. Te, które posiadają część oświetlającą sufit w połączeniu z dodatkowymi odchylanymi i oddzielnie włączanymi reflektorami (oprawami do czytania), są w małych mieszkaniach optymalnymi wielofunkcyjnymi źródłami światła do wszelkiego zastosowania.

Dla innowacyjnych designerów lampy stojące stanowią wyzwanie , które wymaga ich ciągłej fantazji. Jeżeli chcą Państwo w swoich wnętrzach stworzyć efektowną inscenizację fascynującej sztuki oświetleniowej, zachwyci Was szeroki wybór lamp stojących z kreatywnych pracowni oświetlenia.

 
 
 

 
Oświetlenie łazienkowe

Artykuł na Blogu!

Jak odpowiednio dobrać
oświetlenie łazienkowe

Oświetlenie biurkowe

Artykuł na Blogu!

O czym pamiętać wybierając
oświetlenie biurkowe

 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.