Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

>>Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu
 
Trend miedzi
Artykuł od 1 do 26 (z 26 artykułów)
Artykuł od 1 do 26 (z 26 artykułów)
 
wybrane filtry

(Ogranicz wybór)

Cena
Pomieszczenia
Kierunek stylu
Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Oprawka
Stopień ochrony
Rodzaj żarówki
Ilość żarówek
Żarówki
Czujnik ruchu
energooszczędne
Jakość premium
Oferty specjalne

Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu

 

Lampy sufitowe z czujnikiem ruchu

Dosyć znane są lampy z czujnikami ruchu stosowane na zewnątrz. Tam umożliwiają dostrzeżenie pułapek, o które można by się potknąć oraz odstraszają nieproszonych nocnych gości. Ale lampy z czujnikami ruchu są także we wnętrzach nadzwyczaj pomocnym wyposażeniem. Przede wszystkim w korytarzach i pomieszczeniach, do których wchodzi się tylko okazjonalnie, a wtedy także najczęściej z pełnymi rękoma (na przykład schody i pomieszczenia w piwnicy, na poddaszu lub w garażu), tam wszędzie lampy z czujnikiem ruchu zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Komfort, ponieważ nie trzeba już odstawiać kosza na bieliznę lub skrzynki z piwem, aby włączyć światło. Bezpieczeństwo, ponieważ nie trzeba próbować po omacku w ciemności szukać włącznika. W końcu zna się przecież drogę. Jeżeli jednak synek zaparkował w międzyczasie swoją deskę w piwnicy, często jest się przy następnych drzwiach szybciej, niż się tego chce. Lampy z czujnikiem ruchu pomagają uniknąć takich wypadków. Proszę rozejrzeć się spokojnie po naszym sklepie internetowym, znajdą tam Państwo także lampy z czujnikami ruchu do wnętrz w wielu typach wykonania do sufitów i ścian.

Automatyczne włączanie światła umożliwiają lampy z czujnikami ruchu

Lampy z czujnikami ruchu są dlatego tak popularne, że nie potrzeba do nich praktycznie przełącznika, ewentualnie nie trzeba go obsługiwać. Lampa z czujnikiem, inaczej mówiąc, to lampa z czujnikiem ruchu i czujnikiem zmierzchowym, tzn. mieści w sobie dwa czujniki: jeden do stopnia jasności ew. ciemności, od jakiego powinna być włączana i jeden do rozpoznawania osób i wykrywania ruchu. Ten ostatni odpowiada za to, że lampa z czujnikiem włącza się. Czas włączenia lampy z czujnikiem można indywidualnie zaprogramować, tzn. można np. ustawić, że światło ponownie wyłączy się po dwóch minutach od ostatniego wykrycia ruchu. Ta szczególna technika czyni lampy z czujnikami tak oszczędnymi w zakresie energii i kosztów, ponieważ nigdy nie palą się niepotrzebnie, nie trwonią energii, chociaż nie ma już nikogo w pomieszczeniu, kto potrzebowałby światła.

Lampy sufitowe z czujnikiem do wielu wnętrz

Lampy sufitowe są z całą pewnością rodzajem lamp, który można spotkać w każdym domu. Dlatego także nie dziwi coraz większy popyt na lampy sufitowe z czujnikiem – po prostu zapewniają one pewne bezpieczeństwo i szczególny komfort. Być może mniej w salonie lub sypialni, ale z pewnością więcej stosuje się ich na korytarzach i w piwnicach lub pokojach przejściowych. Aby móc w pełni korzystać z zalet lampy sufitowej z czujnikiem i delektować się jej użytkowaniem, zaleca się zakup albo lampy sufitowej z czujnikiem z wbudowanymi już lampami LED lub z halogenami. Te obydwa rodzaje żarówek są odporne na częste włączanie i natychmiast w momencie włączenia zapewniają pełną jasność.

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej