Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

 
SALE
 
 
 

Lampy wiszące

Pojęcie lampy wiszące oznacza zwykle lampy do salonów, które są odseparowane od sufitu i są to np. lampy wiszące nad stołem jadalnym. Obejmuje ono też biurowe lampy wiszące lub zwisające lampy do hal produkcyjnych.

Niektóre designerskie lampy wiszące rzucają w ciemności na ściany i sufit interesujące wzory świetlne. W ciągu dnia są one pięknymi obiektami przyciągającymi spojrzenia, najlepiej jeżeli np. są umieszczone nad ławą lub przy ulubionym fotelu. Interesującą i piękną aranżację uzyskuje się montując kilka lamp wiszących w rzędzie, np. lamp wiszących w kształcie kuli.

Lampa wisząca wpływa na nastrój i atmosferę w mieszkaniu swoim bezpośrednim lub pośrednim światłem. Czy chcą Państwo urządzić wnętrze w bardziej miłym nastroju, nadać mu elegancję i szczególny urok? Wybór lampy wiszącej ma tu zasadnicze znaczenie. Właśnie w obszarze kącika jadanego lampa wisząca może stworzyć piękne oświetlenie i całą tę przestrzeń postawić we właściwym świetle.

Do tworzenia przytulnej atmosfery i dobrego samopoczucia nadają się lampy wiszące emitujące ciepłe białe światło. Natomiast do prac w kuchni, miejsca do majsterkowania lub warsztatu preferowane są lampy wiszące ze światłem naturalnym białym.

Życzymy Państwu powodzenia i znalezienia Państwa wymarzonej lampy wiszącej.

 
 
 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej