Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

>>Lampy wiszące designerskie
 
Trend miedzi
Artykuł od 1 do 60 (z 691 artykułów)
Artykuł od 1 do 60 (z 691 artykułów)
 
wybrane filtry

(Ogranicz wybór)

Cena
Produkty wyprodukowane w Niemczech
Pomieszczenia
Kierunek stylu
Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Podwieszenie
Oprawka
Stopień ochrony
Ilość żarówek
Ściemniacz
Żarówki
Regulator wysokości
z przełącznikiem
Pilot
energooszczędne
Jakość premium
Oferty specjalne

Lampy wiszące designerskie

 

Designerskie lampy wiszące: ekskluzywne i kreatywne

Oświetlenie przy użyciu lamp wiszących tworzy ogólnie przytulną atmosferę. Designerskie lampy wiszące dzięki ich często naprawdę ekstrawaganckiemu wyglądowi zapewniają dodatkowo określoną aurę. Znajdują zastosowanie nie tylko w salonie, lecz także w sypialni lub jadalni nad stołem. Szczególnie nad długim stołem wywołują pełne podziwu spojrzenia. Możliwe jest także umieszczenie ich w przedpokoju, ewentualnie w holu wejściowym.

Designerskie lampy wiszące są dostępne w różnorodnych stylach

W zależności od stylu designerskie lampy wiszące mogą jak najbardziej konkurować z żyrandolami w stylu feudalnym. Przede wszystkim te z wiszącymi ozdobami kryształowymi są prawdziwymi dziełami sztuki. Jednak designerskie lampy wiszące nie są przypisane jakiejś grupie docelowej i dla każdego gustu istnieją odpowiednie. Dlatego główną cechą tych lamp jest ich uniwersalność – zarówno pod względem kształtu i wielkości, jak i kolorystyki czy stylu. Dlatego lampy te można bezproblemowo scalać ze wszystkimi możliwymi stylami wyposażenia wnętrz. Także łączenie nowoczesnych designerskich lamp wiszących i mebli antycznych ma swój urok. Równie efektowny może być odwrotny przypadek: klasyczna designerska lampa wisząca w połączeniu z nowoczesnymi meblami.

Designerskie lampy wiszące i ich żarówki

Również przy wyborze żarówek nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w przypadku designerskich lamp wiszących. Lampy o niezwykłym kształcie, ze względu na ich kompaktową budowę często działają z diodą świecąca (LED). Przy zakupie żarówek do designerskich lamp wiszących powinno się jeszcze zwracać uwagę na barwę światła. We wnętrzach mieszkalnych lampy te powinny wytwarzać przyjemne światło. Dlatego najlepiej jest wyposażyć je w żarówki o barwie światła „ciepły biały“. Przecież designerskie lampy wiszące należą do tak zwanych lamp do mieszkań, co oznacza, że swoim dekoracyjnym wzornictwem i światłem powinny zapewniać przytulną aurę.

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej