Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

>>Lampy wiszące kryształowe
 
Trend miedzi
Artykuł od 1 do 60 (z 276 artykułów)
Artykuł od 1 do 60 (z 276 artykułów)
 
wybrane filtry

(Ogranicz wybór)

Cena
Pomieszczenia
Kierunek stylu
Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Podwieszenie
Oprawka
Stopień ochrony
Ilość żarówek
Żarówki
Regulator wysokości
energooszczędne
Jakość premium
Oferty specjalne

Lampy wiszące kryształowe

 

Lampy wiszące kryształowe

Z pewnością charakter kryształowych lamp wiszących opisują słowa urok i styl. Najczęściej stosowane są jako źródło światła nad stołem jadalnym ze szklanymi kryształami lamp wiszących tworzącymi błyszczące akcenty świetlne.

Co to jest lampa wisząca?

Mianem lamp wiszących określa się ogólnie lampy do salonów, które w przeciwieństwie do lamp sufitowych, są odseparowane od sufitu. Lampy wiszące, które często mają regulowaną wysokość, można dopasować do warunków w pomieszczeniu. Ze względu na ich stożek świetlny i zasięg niekoniecznie nadają się do kompletnego oświetlenia pomieszczenia, ale w zamian za to zapewniają szczególnie przytulne oświetlenie, będące w opozycji tak do światła bezpośredniego, jak i pośredniego.

Lampa wisząca kryształowa - szlachetny wariant lamp wiszących

Kryształowe lampy wiszące zawdzięczają swoją dużą siłę oświetlenia i wyrazu wielu małym i dużym szlifowanym kamieniom szklanym. Słowo kryształ pochodzi od greckiego (krýstallos) i oznacza lód. Przypuszczalnie, w antycznej Grecji znaleziono w trakcie prac górniczych kryształy kwarcu, które uznano za lód. Błyszczące kamienie kryształowych lamp wiszących stanowi szlifowane i polerowane szkło, które dzięki wysokiemu współczynnikowi załamania światła, odbija je tysiąckrotnie we wszystkich kierunkach.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kryształowe lampy wiszące najróżniejszego rodzaju, zarówno lampy klasyczne jak i designerskie, w różnej kolorystyce. Kryształowa lampa wisząca stworzy stylową atmosferę w Państwa salonie lub jadalni i zapewni błyszczące oświetlenie najwyższej klasy.

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej