Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

Oświetlenie wewnętrzne
 
Trend miedzi
Artykuł od 1 do 60 (z 709 artykułów)
Artykuł od 1 do 60 (z 709 artykułów)
 
Cena
Produkty wyprodukowane w Niemczech
Pomieszczenia
cofnij wybór
Kierunek stylu
Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Podwieszenie
Oprawka
Stopień ochrony
Średnica wpustu
Głębokość wpustu
Rodzaj żarówki
Ilość żarówek
Ściemniacz
Żarówki
Regulator wysokości
Czujnik ruchu
z przełącznikiem
Pilot
energooszczędne
Jakość premium
Oferty specjalne

Oświetlenie wewnętrzne

Starannie urządzonemu mieszkaniu oświetlenie wnętrza nadaje ostatni szlif. Jest ono z jednej strony częścią oświetlenia, a jednocześnie również dekoracją. Kategorie lampy sufitowe, lampy ścienne, lampy stołowe i żyrandole dają wiele możliwości wyboru.

 

Lampy kuchenne oświetlają kuchnię we właściwy sposób

Potrafią uatrakcyjnić to pomieszczenie, aby pomimo pilnych prac nikt nie czuł się tu tak, jakby był rzeczywiście w pracy. A zwłaszcza, gdy w kuchni znajduje się stół lub inne wyposażenie zachęcające do pozostania w niej, jak blat i stołki barowe, ważne jest pomocne światło. Dzięki odpowiednim lampom kuchennym można przekształcić każdą kuchnię w miejsce, w którym pomimo wszelkich trudów chętnie będziemy przebywać.

Lampy kuchenne umożliwiają atrakcyjne oświetlenie kuchni

Oświetlenie kuchni można zrealizować za pomocą różnych rodzajów lamp kuchennych. Zalicza się do nich proste lampy sufitowe z przeważającym (białym) światłem, reflektory do oświetlania określonych miejsc i do rozdzielania światła oraz lampy wiszące przyjemnie rozpraszające światło nad stołem w jadalni lub nad powierzchniami roboczymi wchodzącymi do pokoju. Zwraca przy tym także uwagę design poszczególnych lamp. Wzornictwo lamp kuchennych jest z reguły proste, w odcieniach bieli i srebrnym. Jest to uzasadnione tym, że odpowiednie produkty powinny podkreślać czystość dobrej kuchni. Duża powierzchnia emitująca światło powinna poza tym zapewniać – na przykład w przypadku lamp sufitowych – wspaniałe oświetlenie całej kuchni bez bezpośrednio zacienionych miejsc.

Światło pod szafkami kuchennymi – znany problem rozwiązany przy pomocy lamp kuchennych

Jeżeli światło oświetla kuchnie dzięki lampie na suficie lub opuszczonej z sufitu lampie wiszącej, wtedy najczęściej powodujemy własnym ciałem raczej nieoptymalne oświetlenie stref gotowania znajdujących się pod szafkami. Po prostu stoimy światłu na drodze. Można przeciwdziałać temu, tworząc pod szafkami kuchennymi dodatkowe źródło światła, do czego idealnie nadają się reflektory i oprawy podszafkowe. Można je montować pod szafką lub w przypadku opraw wpuszczanych - zagłębić je w niej, aby uzyskać maksymalną przestrzeń. To dodatkowe źródło światła zapewnia wtedy takie oświetlenie, które umożliwia prace bez tworzenia się cienia. Dzięki takiemu oświetleniu kuchennemu powierzchnie pod szafkami stają się dobrze oświetlonymi powierzchniami roboczymi.

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej