Strona korzysta z plików Cookies w celu statystycznym oraz realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w swojej przeglądarce.

Trend miedzi
Artykuł od 1 do 37 (z 37 artykułów)
Artykuł od 1 do 37 (z 37 artykułów)
 
wybrane filtry

(Ogranicz wybór)

Kolor klosz
Kolor stelaż
Materiał stelaż
Materiał klosz
Kształty
Ilość żarówek
Czujnik ruchu
z przełącznikiem
energooszczędne

Kinkiety solarne

 

Solarne lampy ścienne to szczególna forma lamp solarnych

Lampy solarne są w sumie ulubioną formą oświetlenia zewnętrznego. Są dostępne w różnych wykonaniach: jako dekoracyjne lampy solarne, jako lampy solarne z grotem ziemnym i także jako solarne lampy ścienne i solarne reflektory ścienne. W przeciwieństwie do reflektora, który świeci kierunkowym, punktowym światłem, solarną lampę ścienną należy stosować, gdy potrzebne jest raczej rozproszone światło. Można je montować na wszystkich zewnętrznych ścianach domu, do strukturalnych aranżacji świetlnych i do zapewnienia bezpieczeństwa w ciemności. Szczególnie przy wejściach i wjazdach do domu lub na posesję solarne lampy ścienne mogą służyć lepszej orientacji.

Szczególne oświetlenie domu: solarne lampy ścienne

Dzięki solarnej lampie ściennej można poprawić m.in. widzialność tabliczek na drzwiach, numeru domu lub dzwonka. W nagłych przypadkach jest to szczególnie ważne, że numer domu jest dobrze rozpoznawalny przez służby ratunkowe. Tę widzialność można zapewnić solarną lampą ścienną lub też specjalną lampą do oświetlenia numeru domu. Także do oświetlenia tablic wszelkiego rodzaju - czy to gabinetu lekarskiego, tablicy firmowej lub reklamowej - solarne lampy ścienne są optymalnym rozwiązaniem.

Solarna lampa ścienna to uniwersalna lampa zewnętrzna. Jej cechą wyróżniającą jest to, że można ją dowolnie umieszczać na ścianie domu bez jakichkolwiek podłączeń do sieci. Warunkiem jest jednakże wystarczające światło słoneczne lub dzienne, które umożliwi naładowanie akumulatora w ciągu dnia. Jak wszystkie inne lampy solarne także solarna lampa ścienna posiada panel solarny, który w ciągu dnia ładuje się energią słoneczną, przekształca w prąd elektryczny i ładuje akumulator. Gdy się ściemni, lampa oddaje nagromadzoną energię ponownie w postaci światła.

 
Schowek (0)
Schowek (0)
Schowek zawiera: 0 artykułów
Schowek zawiera: 0 artykułów

Schowek nie zawiera żadnych artykułów.
Do schowka
Lista porównawcza (0)
Lista porównawcza (0)
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów
Twoja lista porównawcza zawiera: 0 artykułów

Lista porównawcza nie zawiera żadnych artykułów.
Do listy porównawczej