Kinkiety z materiału


Polecane produkty w tej kategorii

188 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
BLACK WEEKEND na Lampy.pl
Zalety sklepu
BLACK WEEKEND na Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneLampy ścienne & kinkiety z materiału urzekają ich szlachetnym surowcem: Tkaniną

Tkanina jako materiał roboczy występuje w niezliczonych odmianach w przedmiotach użytkowych i dziełach sztuki. W dawnych Chinach powstawały na przykład najpiękniejsze produkty z jedwabiu, które były na całym świecie popularne i sprzedawane po wysokich cenach. Ubrania z jedwabiu traktowano jako reprezentacyjne. I lampy ścienne z kloszem z tkaniny są także reprezentacyjnymi produktami, znajdują się bowiem na wysokości wzroku. Dlatego produkty tego rodzaju są często bardzo nowoczesnymi źródłami światła z imponującymi połączeniami stelaży i kloszy. Tu można wybrać taki produkt, który optymalnie odzwierciedla koncepcję aranżacji przestrzeni i współgra z nią.

Ujmujące źródło światła na ścianie: lampa ścienna z materiału

Lampa ścienna z materiału - to lampa ścienna z kloszem z tkaniny. To oczywiście możliwość umieszczenia na wysokości wzroku nader atrakcyjnego elementu przestrzeni: z reguły lampy ścienne dostrzega się wcześniej, niż na przykład lampy sufitowe. Dlatego styl tych produktów jest szczególnie ważny, bo - oprócz światła korzystnego w danej sytuacji - sam wygląd lampy odgrywa istotną rolę. Jeżeli chodzi o przestrzeń, w której stosuje się lampy ścienne z kloszem - produkt ten nadaje się tak samo znakomicie na ścianę salonu, jak i do korytarza czy przedpokoju. Oczywistym jest, że światło odbite od ściany, mimo, że znajduje się na wysokości wzroku, nie może oślepiać. Zapewnia to klosz z materiału, który uniemożliwiając oślepianie przepuszcza światło i tworzy wyjątkowo urokliwy element wnętrza.

Lampy ścienne z kloszem z tkaniny mogą być tak różne, jak tylko umożliwia to materiał

„Lampa ścienna z materiału” nie sprowadza sie jedynie do zupełnie białego klosza. Oczywiście jest on pożądany na przykład w sypialni, gdzie szczególnie podkreśla czystą i odprężającą atmosferę. Jednak w korytarzach bardzo chętnie stosuje się nowoczesne warianty, na przykład z czarnego materiału. Przy czym nie tylko uniwersalność tkaniny jest tu decydująca – ogólny obraz tworzy także stelaż. Przykładowo - czarny klosz z materiału ze srebrnym błyszczącym stelażem ma szczególnie szlachetny wygląd. Do tego dochodzi możliwość umieszczenia wzoru ma kloszu, jako bardzo indywidualnego, atrakcyjnego elementu.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.