Kinkiety drewniane


60 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Wymarzone oświetlenie do domu i ogrodu marki Lampenwelt.com
Zalety sklepu

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądaneKinkiety i lampy ścienne z drewna wprowadzają do domu przyrodę

Drewno jest symbolem dynamicznej potęgi przyrody. Kojarzy się ona nam z wzrostem i ruchem. Jednakże materiał ten zapewnia także przytulność, którą chętnie wprowadzilibyśmy do naszych czterech ścian. Właśnie lampy ścienne z drewna dzięki jego połączeniu z kloszem o doskonałym kształcie, z błyszczącym mosiądzem lub przepuszczającym światło kloszem z tkaniny zapewniają przyjemną atmosferę wpływającą na dobre samopoczucie. Dodatkowa zaleta: ten wartościowy naturalny materiał tworzy z takich lamp długowieczny produkt wysokiej jakości. Będą Państwo mieli z niego radość przez długi czas!

A wybór jest trudny!

Wiele różnych rodzajów drewna nie ułatwia bowiem wyboru, paleta asortymentu sięga od olchy przez brzozę i odporne na działanie czynników atmosferycznych drewno tekowe, aż do dębu. Jest także wiele możliwych stylów. Lampa ścienna z drewna w azjatyckim stylu jest równie atrakcyjna i przyciągająca wzrok jak jej odpowiednik wykonany w stylu rustykalnym lub wersja purystyczna. Niektóre modele są uniwersalne także dzięki temu, że można je zamontować zarówno poziomo jak i pionowo. Może po pewnym czasie po prostu wprowadzić zmianę i nadać swojej lampie nowy kierunek?!

Lampy ścienne z drewna - to funkcjonalność w parze z estetyką i elegancją

Jasne czy ciemne, naoliwione lub naturalne - drewno stanowi o trwałości lamp i jednocześnie nadaje im szczególny urok poprzez różnorodne wzornictwo. I tak klosz z tkaniny przepuszczającej światło rozprasza ciepłe światło, a dekoracyjny klosz z drewna zapewnia pośrednie światło. Na przykład lampy ścienne z drewna w formie spotów umiejętnie uwidoczniają Państwa ulubiony obraz lub zdjęcia ukochanych i tym samym są czymś więcej niż "tylko" elementem dekoracyjnym. Dlatego urzekają one swoją subtelnością, bogactwem szczegółów i prostą elegancją.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.