Lampy stojące w kształcie łuku


Polecane produkty w tej kategorii

65 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Stwórz wnętrze idealne z rabatem 100 zł | Lampy.pl
Zalety sklepu

Produkty ostatnio oglądaneLampy w kształcie łuku jako atrakcyjna dekoracja

Lampy w kształcie łuku istnieją już od lat 60-tych i nic nie przyczyniło się do spadku ich popularności. Co roku powstaje wiele nowych modeli lamp w kształcie łuku, które dalej powiększają ich asortyment i dopasowują się do nowoczesnej dekoracji wnętrz. Przy tym cechą szczególną lamp łukowych jest ich kształt, którego nie można pomylić z czymś innym. Przypominają one (jak sama nazwa wskazuje) łuk. Ten kształt ma dwie korzystne właściwości, po pierwsze światło lampy w kształcie łuku świeci zawsze z góry, co szczególnie do czytania jest bardzo dobre. Po drugie można w większości lamp łukowych zmienić kąt wygięcia, aby dopasować dekorację lub światło.

Aby za pomocą lampy w kształcie łuku stworzyć atrakcyjną dekorację, zaleca się takie jej ustawienie, żeby nie zniknęła za kanapą lub innym meblem. Zależnie od typu wykonania lampę łukową można stosować jako bezpośrednie lub pośrednie źródło światła.

Zalety i zakresy stosowania lamp w kształcie łuku

Największą zaletą lamp w kształcie łuku jest to, że są one dostępne w wielu różnych typach wykonania. Dzięki temu każdy może dla siebie i swojej dekoracji kupić właściwą i pasującą lampę łukową. Poza tym lampy w kształcie łuku są bardzo uniwersalne i można z nich korzystać po przestawieniu, jeśli to konieczne, w innym pomieszczeniu. Lampę w kształcie łuku można stosować wszędzie tam, gdzie jest potrzebne dekoracyjne i przyjemne światło. Przykłady stosowania lamp łukowych: pracownia, pomieszczenie do studiowania ale także salon. Jeżeli więc szukają Państwo ogólnie stosowanego źródła światła, które jest zarówno dekoracyjne jak i uniwersalne, powinni się Państwo zdecydować na taką lampę.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.