Lampy sufitowe szklane


267 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
70 zł rabatu na lampy wisząc
Zalety sklepu
Wyprzedaż

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądaneLampy sufitowe ze szkła

Szkło jest jednym z niewielu materiałów, które nie zmienia się także przez dłuższy okres czasu. Szkło nie rdzewieje, nie murszeje i nie zmieni swojego raz otrzymanego kształtu. Być może dlatego należy ono do najbardziej ulubionych materiałów do produkcji lamp sufitowych. Lampę sufitową można wykonać z różnych rodzajów szkła. Rodzaj szkła decyduje o własnościach lampy.

Mleczne szkło zapewnia ciepłe rozproszone światło. Dlatego lampy sufitowe z mlecznego szkła są często stosowane w sypialniach lub w salonie.

Natomiast szkło kryształowe mocno załamuje światło. Lampa sufitowa tworzy czarujące efekty świetlne na ścianach i staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Triplex jest szkłem klejonym z trzech warstw. Najczęściej warstwa szkła mlecznego znajduje się pomiędzy dwoma warstwami szkła kryształowego. Wewnętrzna warstwa szkła kryształowego zapewnia równomierne rozproszenie światła w całej oprawie lampy sufitowej. Mleczne szkło gwarantuje ciepłe przyjemne światło. W ten sposób osiąga się wyższą wydajność świetlną a oprawa lampy sufitowej jest szczególnie podkreślona.

Producenci i designerzy wykorzystują te różne właściwości szkła, aby tworzyć zupełnie różne modele lamp sufitowych. Od prostej półmisy, poprzez lampy ścienne ze szkłem zdobionym, aż do prawdziwych dzieł sztuki oświetleniowej.

Urocze przykłady znajdą Państwo także w naszej kategorii lampy wiszące kryształowe lub designerskie lampy wiszące.

Zapraszamy, opłaca się zajrzeć.

ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży, prawie 40000 produktów, profesjonalna obsługa klienta

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.