Wszystkie lampy wiszące


Polecane produkty w tej kategorii

2 852 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Rozjaśnij jesienne wieczory z Lampy.pl
Zalety sklepu
BLACK WEEK na Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneLampy wiszące

Jeżeli nie chcą Państwo mieć źródła światła bezpośrednio pod sufitem, lecz na określonej wysokości według własnego uznania, lampy wiszące stanowią optymalne rozwiązanie. Bardzo lubiane są lampy wiszące z regulowaną wysokością do zawieszenia nad stołem w jadalni lub nad blatem roboczym. W razie potrzeby można te lampy wiszące po prostu pociągnąć do dołu, a później znowu umieścić je na wysokości bezpiecznej dla głowy.

Lampy wiszące mogą zależnie od przeznaczenia emitować jasne światło do pracy, umożliwiać stylowe aranżacje lub jako kultowe lampy designerskie stać się indywidualnym obiektem dekoracyjnym z prawdziwymi funkcjami.

Dalsze możliwości zmian powstają poprzez łączenie różnych typów lamp wiszących z rożnymi żarówkami. I tak żarówki lustrzane w lampach wiszących, których klosz jest otwarty do dołu, tworzą interesujące akcenty świetlne bez uciążliwego oślepiania. Całkowicie zamknięte kształty, jak przykładowo lampy w kształcie kuli z mlecznego szkła z żarówkami w delikatnych kolorach stają się przytulnymi nastrojowymi elementami oświetlenia. Kilka identycznych kulistych lamp wiszących obok siebie, ale na różnych wysokościach, tworzy zupełnie indywidualny przytulny krajobraz świetlny.

Lampy wiszące z kloszem otwartym do góry są bardziej narażone na niechciane gromadzenie się kurzu i dlatego należy je regularnie odkurzać.

BLACK WEEK na Lampy.pl | Rabaty do -80%

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.