»»Oprawy wpuszczane, oprawy Downlight

Oprawy wpuszczane, oprawy Downlight

  1. Oprawy wpuszczane 230V122
   Oprawy wpuszczane 230V
  2. Oprawy wpuszczane 12V118
   Oprawy wpuszczane 12V
  3. Oprawy wpuszczane LED243
   Oprawy wpuszczane LED
  1. Gwieździste niebo6
   Gwieździste niebo
  2. Oprawy wpuszczane ścienne31
   Oprawy wpuszczane ścienne
  3. Oprawy wpuszczane podłogowe18
   Oprawy wpuszczane podłogowe
Wielka wyprzedaż Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Oprawy wpuszczane i oprawy typu Downlight to szlachetne niedomówienie i czysta optyka

Piękne lampy są same w sobie artystycznymi obiektami, które zwracają na siebie uwagę i przyciągają do siebie pełne podziwu spojrzenia. Często jednak istnieją wymogi aranżacyjne, które po prostu wymagają czystego promienia światła - zupełnie bez wizualnej obecności lampy. To jest właśnie wielka chwila dla wpuszczanych reflektorów i Downlights.


Absolutnie dyskretnie wpuszczane reflektory i Downlights wtapiają się na równo z powierzchnią sufitów, ścian, stopni schodów i podłogi. Reflektory wpuszczane i Downlights dystyngowanie wycofują się za szlachetne działanie światła i pozwalają jedynie na skuteczne działanie jasności na pierwszym planie. Reflektory wpuszczane i Downlights są przy tym prawdziwymi cudotwórcami w zakresie oszczędzania energii, gdy działają z kompaktowymi świetlówkami lub LED.

Reflektory wpuszczane i Downlights są reżyserami sytuacji w przedpokojach i korytarzach, służą jako przyziemne oświetlenie orientacyjne i wyczarowują nastrojowe rozgwieżdżone niebo na każdym suficie. W meblowych gablotkach i w kuchni reflektory wpuszczane i Downlights są tak samo dekoracyjnymi jak i praktycznymi źródłami światła. I w mieszkaniach z bardzo niskimi sufitami reflektory wpuszczane i Downlights są najczęściej jedyną możliwością uzyskania oszczędnego oświetlenia dostosowanego do pomieszczenia o optymalnej wydajności świetlnej na wysokim poziomie estetycznym.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.