Gwieździste niebo


Polecane produkty w tej kategorii

6 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

z technologią LED oraz nadaje się do lamp LED
Jakość premium: wysoka jakość
Dana lampa jest energooszczędna lub może być użyta z żarówkami energooszczędnymi.

Produkty ostatnio oglądaneRozgwieżdżone niebo - szczęśliwe chwile w nocy

Roziskrzone gwieździste niebo w jasną noc jest nie tylko symbolem romantyzmu, lecz także rozległości wszechświata. Wiele tysięcy gwiazd błyszczy co nocy na niebie, które co prawda bywa niestety zasłonięte chmurami, ale czasami pozwala ujrzeć niezakłócony obraz migocących ciał niebieskich. Oprócz widocznych w nocy plamek świetlnych na niebie, fascynuje ono także zmiennością zależnie od pory roku. Ktoś kto szczegółowo zajmuje się obrazem rozgwieżdżonego nieba każdego dnia, może rozpoznać po jednym spojrzeniu w górę, na imponujące błyszczące punkciki, jaka jest właśnie pora roku. Niestety obecnie na gęsto zaludnionych obszarach nawet w bezchmurne noce nie ma dobrej widoczności, ponieważ światła ulic i domów, emitowane do atmosfery, zmniejszają kontrast pomiędzy jasnością i ciemnością.

Rozgwieżdżone niebo do wnętrza - imitacja spektaklu w naturze

Kto tęskni za naturalnym rozgwieżdżonym niebem tam, gdzie mieszka, albo kto chciałby się nim nieograniczenie rozkoszować, może stworzyć we własnym domu sztuczne niebo z gwiazdami. Właśnie pomieszczenia, w których relaks odgrywa dużą rolę - sypialnia, łazienka, strefa wellness, sauna, ale także pokój dziecięcy, są predestynowane do tego szczególnie ozdobnego rodzaju oświetlenia. Rozgwieżdżone niebo na suficie sprzyja odprężeniu w przyjemnie pachnącej kąpieli, w miłym ciepłym łóżku lub miejscu do przytulania i czytania w dziecinnym pokoju. Szczególnie można się rozkoszować uspokajającym działaniem małych wpuszczanych żarówek lub światłowodów naprawdę dobrze imitujących naturalny obraz "rozgwieżdżonego nieba". Dla osób mniej wprawnych manualnie są dostępne gotowe zestawy lub lampy sufitowe przedstawiające rozgwieżdżone niebo, które nie wymagają dużego zamiłowania do majsterkowania. Jednakże osoby wprawne i posiadające potrzebną wiedzę, mogą stworzyć taką zupełnie indywidualną konstrukcję z małych wpuszczanych opraw, żarówek LED lub światłowodów. Będą mogli spędzać czas pod błyszczącym niebem we własnym domu.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 złStwórz wnętrze idealne z Lampy.pl >> 100, 200, a nawet 300 zł rabatu!

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.