Oświetlenie meblowe podszafkowe


Polecane produkty w tej kategorii

114 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Czyszczenie magazynu na Lampy.pl
Zalety sklepu

Produkty ostatnio oglądaneOświetlenie podszafkowe - aby Państwa kuchnia była perfekcyjnie oświetlona!

Perfekcyjnym rozwiązaniem dla optymalnego oświetlenia każdej strefy roboczej w kuchni jest kuchenne oświetlenie podszafkowe. W szczególności blat roboczy jest miejscem w kuchni, które powinno być najlepiej oświetlone, ponieważ tam w prawdziwym znaczeniu tego słowa robi się gorąco. Niestety najczęściej nad blatem roboczym wisi szafka, która rzuca cień i utrudnia zamocowanie lampy. Także lampa sufitowa w kuchni nie stanowi dużej pomocy, ponieważ jej światło najczęściej nie dochodzi do blatu roboczego – sami je bowiem zasłaniamy. Oświetlenie podszafkowe może łatwo rozwiązać ten problem.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór oświetlenia podszafkowego, jak np. modele z naturalnym białym światłem LED lub odchylane i zajmujące mało miejsca oraz dające się łatwo zamontować w kuchniach, szafkach ściennych lub regałach. W ten sposób przy pomocy oświetlenia podszafkowego rozjaśnią Państwo każdy ciemny kąt Państwa kuchni.

Kto lubi dodatkowe kolory w swojej kuchni, może sięgnąć do pośredniego oświetlenia mocowanego przy szafkach lub ladach w postaci taśmy LED. Taśmę LED mocuje się za pomocą taśmy klejącej znajdującej się na odwrocie. Za pomocą pilota zmienia się kolor światła emitowanego przez taśmę LED, przy czym proponowany zestaw zawiera wszystkie te elementy.

Szczególnie praktyczne jako oświetlenie podszafkowe są małe żarówki LED, które wystarczy tylko przykleić we właściwym miejscu. Perfekcyjnie wtapiają się w każdą kuchnię, czy to nowoczesną, klasyczną czy w stylu rystykalnym. Oświetlenia tego rodzaju nie trzeba specjalnie maskować, a jednocześnie - te małe żarówki LED mogą bardzo wiele zdziałać, jak na swoją wielkość.

Kuchenne oświetlenie podszafkowe jest perfekcyjnym rozwiązaniem właściwego oświetlenia do gotowania.

Czyszczenie magazynu na Lampy.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.