Wszystkie reflektorki i spoty


Polecane produkty w tej kategorii

532 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Czyszczenie magazynu na Lampy.pl
Zalety sklepu

Produkty ostatnio oglądanePrzestrzenne akcenty świetlne dzięki reflektorom i spotom

Spoty i reflektory stosuje się, aby kierować światło w określonym kierunku. Jednak wykorzystanie dobrego spota nie ogranicza się do oświetlenia jakiegoś miejsca. Jeżeli połączymy kilka reflektorów w formie kilkupunktowej lampy sufitowej, wtedy można tak rozmieścić reflektory, żeby oświetlić całą powierzchnię. Produkty tej kategorii posiadają możliwość uniwersalnego ukierunkowywania światła również wtedy, gdy już oświetlenie zostało zamontowane na stałe.

Tworzenie oddzielnych „przestrzeni“ dzięki spotom

Oczywiście można stosować spoty także w celu oddzielania pewnych stref od innych przestrzeni, dzięki modelowaniu za pomocą światła. Może to być przykładowo blat roboczy w kuchni, który w razie potrzeby może zostać oświetlony za pomocą dodatkowo włączanego reflektora. Jeżeli ten reflektor zostanie następnie wyłączony, a włączony zostanie inny – na przykład nad stołem w jadalni – wtedy przesuwa się punkt ciężkości w całym pomieszczeniu. Ten imponujący efekt osiąga się za pomocą reflektorów i spotów.

Praktyczny, w dużym stopniu zintegrowany, design: reflektory i spoty nadają się do każdej aranżacji przestrzeni

Spoty i reflektory mają z reguły prosty kształt i dyskretną kolorystykę (na przykład chrom). To umożliwia zastosowanie tych produktów w prawie każdym otoczeniu. Dzięki dyskretnemu wzornictwu nadają się one wspaniale także na przykład do zastosowania w klasycznie urządzonych wnętrzach. Reflektory działają wtedy poprzez swoje światło i pozostawiają obraz ogólny - w klasyczny sposób - jako nietknięty, ponieważ same reflektory pozostają tłem. Oczywiście można także zindywidualizować wzornictwo spota, co na przykład może zmienić reflektor ścienny o odpowiednim kształcie także w optyczne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza mieszkalnego.

Czyszczenie magazynu na Lampy.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.