Systemy linkowe

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

System linkowy to dowolność rozwiązań w aranżacji oświetlenia.

W salonie system linkowy zapewnia nowoczesny wystrój wnętrza i jest mistrzem w rozwiązaniach trudnych sytuacji. W przypadku skośnych dachów lub połączeń przechodzących za róg, systemy linkowe są idealnymi rozwiązaniami w zakresie oświetlenia. Można oświetlić całe mieszkanie tylko za pomocą jednej instalacji i jednego jedynego przyłącza do sieci. Pojedyncze lampy systemu linkowego można umieszczać dowolnie i niezależnie od siebie. W ten sposób można oświetlić pojedynczo określone miejsca wnętrza. Praktyczne miejsca stosowania to np. szafki kuchenne lub garderoba w sypialni. Podczas gdy te miejsca mają być jasno oświetlone, chcemy, aby w pozostałej części wnętrza panował raczej przytulny nastrój. Ponadto, systemy linkowe nadają się świetnie do długich korytarzy i wąskich schodów.

Tworzenie akcentów świetlnych lub nastrojowej atmosfery - to żaden problem dla systemów linkowych.

Zależnie od rodzaju pojedynczych lamp, system linkowy można używać nie tylko do tworzenia akcentów świetlnych. Także kameralne oświetlenie stołu w jadalni lub nastrojowe oświetlenie salonu nie stanowią problemu dla systemów linkowych. Wyposażone w ściemniacz lub przytulne lampy wiszące zaczarują każdą przestrzeń. Szczególnie efektownie można za pomocą systemów linkowych zrealizować indywidualne oświetlenie obiektów, jak np. obrazy lub trofea.

Nowoczesne wzornictwo w połączaniu z funkcjonalnością i uniwersalnością - to wyróżniające właściwości systemów linkowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo systemy linkowe gotowe do montażu, pojedyncze lampy oraz odpowiednie akcesoria.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.