»»»Akcesoria dodatkowe do systemów linkowych

Akcesoria dodatkowe do systemów linkowych


Polecane produkty w tej kategorii

23 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Dostępna wersja video
Dostępna wersja video
Zalety sklepu
Jakość premium: wysoka jakość

Produkty ostatnio oglądaneWłaściwy osprzęt do systemów linkowych

Systemy linkowe składają się z kilku komponentów, które można ze sobą samemu łączyć według potrzeb, jeżeli nie został już kupiony kompletny zestaw. Aby zainstalować na suficie lub ścianie system linkowy ze wszystkimi jego linkami, potrzebne są m.in. odpowiednie linki, uchwyty do ściany, napinacz linek, sufitowy uchwyt dystansowy lub kierownica i ewentualnie transformator. Ten ostatni jest potrzebny tylko wtedy, gdy ma to być system linkowy w wersji 12V. Ponieważ działa on na napięciu bezpiecznym 12 V, należy przekształcić napięcie sieciowe za pomocą transformatora.

Systemy linkowe są bardzo uniwersalnymi i praktycznymi elementami oświetleniowymi, które jak najbardziej można rozbudowywać i zmieniać. Także z tego względu potrzebne są niekiedy określone części zamienne lub dodatkowe akcesoria. Po przebudowie pokoju może się okazać, że będą potrzebne dodatkowe kierownice lub dłuższa linka. Także wymiana lub uzupełnienie poszczególnych lamp może w pewnych okolicznościach wymagać innych lub nowych materiałów do mocowania.

Systemy linkowe to komfortowe rozwiązanie oświetleniowe

Systemy linkowe jak również systemy szynowe lub prętowe umożliwiają realizację indywidualnych rozwiązań oświetleniowych we wnętrzach prywatnych jak i w przestrzeniach publicznych. We własnym mieszkaniu może to być bardzo praktyczne, jeżeli jest niewiele podłączeń do sieci, a potrzebnych jest kilka lamp w różnych miejscach pomieszczenia. Dzięki systemowi linkowemu można np. na jednym końcu linki zainstalować lampy wiszące, a na drugim reflektory i spoty. Jeżeli zmienia się wyposażenie lub przeznaczenie pomieszczenia, można te lampy wymienić lub przesunąć. Właśnie tę zaletę systemu linkowego wykorzystują także właściciele galerii i sklepów. W przypadku przestawienia eksponatów lub wyłożonych towarów można lampy w systemie linkowym dopasować do nowych okoliczności – to uniwersalność, której nie mają zwykłe lampy zamontowane na stałe na ścianie lub suficie.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.