Systemy szynowe

BLACK WEEK na Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Systemy szynowe 12V i 230V w sklepie lampy.pl

Systemy szynowe: łączenie, rozbudowa i dopasowywanie

Systemy szynowe umożliwiają dużą dowolność aranżacji oświetlenia. Nie tylko brak przyłączy do prądu czasami utrudnia pracę projektantowi światła przy adekwatnym oświetlaniu pomieszczeń. Także architektura – pomieszczenia pełne zakamarków, niskie sufity lub trudno dostępne, ciemne kąty – to zawsze stanowi wyzwanie przy projektowaniu oświetlenia. Dzięki systemowi szynowemu można rozwiązać te problemy łatwo i pięknie, ponieważ można je dowolnie łączyć i rozbudowywać. Poza tym dociera się także nawet do najbardziej ukrytych zakamarków – i to wszystko po podłączeniu do prądu w jednym miejscu. Jeżeli pokój urządza się na nowo i zmienia się sposób jego użytkowania, można kilkoma ruchami ręki przesunąć lub przenieść lampy, które były zamocowane w systemie szynowym. Systemy szynowe także najlepiej nadają się jako wyposażenie galerii lub muzeum, w których musi istnieć możliwość zmiany oświetlenia.

Systemy szynowe 230V i 12V

Systemy szynowe są dostępne w dwóch różnych typach, jeśli chodzi o napięcie prądu: 230V i 12V. Do działania systemu 12V niezbędny jest transformator w celu przekształcenia napięcia sieciowego 230 V do napięcia bezpiecznego 12 V. Systemy szynowe 230V są dostępne z szyną prądową jednotorową i szyną prądową trójtorową. Ta ostatnia umożliwia budowę kilku obwodów elektrycznych, tak że możliwe jest rożne przełączanie lamp na takiej szynie prądowej.

BLACK WEEK na Lampy.pl | Rabaty do -80%

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.