Systemy szynowe

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Systemy szynowe 12V i 230V w sklepie lampy.pl

Systemy szynowe: łączenie, rozbudowa i dopasowywanie

Systemy szynowe umożliwiają dużą dowolność aranżacji oświetlenia. Nie tylko brak przyłączy do prądu czasami utrudnia pracę projektantowi światła przy adekwatnym oświetlaniu pomieszczeń. Także architektura – pomieszczenia pełne zakamarków, niskie sufity lub trudno dostępne, ciemne kąty – to zawsze stanowi wyzwanie przy projektowaniu oświetlenia. Dzięki systemowi szynowemu można rozwiązać te problemy łatwo i pięknie, ponieważ można je dowolnie łączyć i rozbudowywać. Poza tym dociera się także nawet do najbardziej ukrytych zakamarków – i to wszystko po podłączeniu do prądu w jednym miejscu. Jeżeli pokój urządza się na nowo i zmienia się sposób jego użytkowania, można kilkoma ruchami ręki przesunąć lub przenieść lampy, które były zamocowane w systemie szynowym. Systemy szynowe także najlepiej nadają się jako wyposażenie galerii lub muzeum, w których musi istnieć możliwość zmiany oświetlenia.

Systemy szynowe 230V i 12V

Systemy szynowe są dostępne w dwóch różnych typach, jeśli chodzi o napięcie prądu: 230V i 12V. Do działania systemu 12V niezbędny jest transformator w celu przekształcenia napięcia sieciowego 230 V do napięcia bezpiecznego 12 V. Systemy szynowe 230V są dostępne z szyną prądową jednotorową i szyną prądową trójtorową. Ta ostatnia umożliwia budowę kilku obwodów elektrycznych, tak że możliwe jest rożne przełączanie lamp na takiej szynie prądowej.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.