System szynowy 230V

  1. 20
   Szyna prądowa 1-fazowa
   Szyna prądowa 1-fazowa
  2. 29
   Szyna prądowa 3-fazowa
   Szyna prądowa 3-fazowa
  3. 19
   Easytec II srebrno-szary
   Easytec II srebrno-szary
  4. 14
   Easytec II chromowany-czarny
   Easytec II chromowany-czarny
  1. 37
   Check-In srebrno-matowy
   Check-In srebrno-matowy
  2. 54
   U-Rail
   U-Rail
SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Systemy szynowe 230V - uniwersalne aranżacje świetlne

Systemy szynowe 230V tak jak systemy szynowe 12V lub linkowe są praktycznymi systemami oświetleniowymi, które wyróżnia uniwersalność aranżacji świetlnych. Zarówno do salonu, do kuchni, sypialni jak i do jadalni; systemy te umożliwiają indywidualne rozwiązania, zapewniające nowoczesne wyposażenie wnętrz. System szynowy 230V jest praktycznym elementem oświetleniowym, który wyróżnia to, że na szynach można zamontować różne lampy - także mieszankę reflektorów i lamp wiszących - i jeszcze można je różnie ukierunkowywać oraz umieszczać niezależnie od siebie. I tak system szynowy 230V umożliwia ukierunkowane oświetlenie poszczególnych stref pomieszczenia.

Zalety systemów szynowych 230V:

Jeżeli decydują się Państwo na system szynowy 230V, od razu korzystają Państwo w kilku zalet tych praktycznych systemów. W przeciwieństwie do systemów szynowych 12V system szynowy 230V nie wymaga transformatora. Poza tym wystarcza tylko jedno podłączenie do instalacji elektrycznej, aby oświetlić kompletną powierzchnię mieszkalną. Może to być zaletą szczególnie w starszych domach, w których często jest do dyspozycji mniej podłączeń do prądu. Kolejnym plusem tych systemów jest wspomniana indywidualność aranżacji. W różnych miejscach systemu szynowego 230V można umieszczać różne lampy i je różnie ukierunkowywać.

Systemy szynowe 230V są dostępne w różnych wersjach technicznych. Systemy z szyną prądową 3-torową mają w przeciwieństwie do szyny prądowej jednotorowej taką dodatkową zaletę, że możliwe jest stworzenie kilku obwodów, tak że poszczególne lampy można włączać w różnych konfiguracjach. To szczególnie odróżnia system szynowy 230V od systemów linkowych i systemów szynowych 12V.

Oprócz tych wszystkich zalet technicznych systemy szynowe 230V mają oczywiście wiele możliwości w zakresie światła tworzącego określoną atmosferę we wnętrzu. Tak samo fachowo tworzą akcenty świetlne jak i przyjemne oświetlenie stołu jadalnego lub nastrojowe oświetlenie salonu. Systemy szynowe 230V wyposażone w ściemniacz lub przytulne lampy wiszące zaczarują każdą przestrzeń.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.