Żyrandole

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Stylowe żyrandole i kandelabry w sklepie lampy.pl

Żyrandole, które dawniej nazywano kandelabrami czy po prostu świecznikami, wnoszą blask, romantyzm i urok zarówno do wyrafinowanych sal, jak i wymagających prywatnych salonów czy sypialni. Wbrew pozorom, obecnie wcale nie są one formą przestarzałą czy też zbyt drogą, by skorzystać z nich mogła przeciętna osoba.

Żyrandole – co warto o nich wiedzieć?

Żyrandol, czyli wiszący pod sufitem element oświetleniowy, wykorzystuje najczęściej wiele źródeł światła – kiedyś świec, później zwykłych żarówek, a obecnie także świetlówek czy LED-ów. Bardzo często jest on także wyposażony w dodatkowe elementy służące do załamywania światła – kryształowe szkło, kamienie szlachetne czy też błyszczące tworzywa sztuczne. Rozwiązanie takie sprawia, że żyrandole mienią się refleksami światła, co w połączeniu z ich na ogół rozbudowaną formą daje efekt odświętności i elegancji. Warto jednak dodać, że obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne żyrandole, których minimalistyczna forma doskonale sprawdzi się także we współczesnych aranżacjach.

Żyrandole i kandelabry – co i gdzie warto kupić?

Jeśli zależy nam na pięknym i ciekawym salonie, to z pewnością warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego żyrandola. Dużą liczbę produktów tego typu dostać można z kolei w naszym sklepie – są to m.in.

  • tanie, proste, nowoczesne żyrandole,
  • tradycyjne żyrandole w stylu dworkowym lub żyrandole rustykalne,
  • wyróżniające się kwiatowymi wzorami żyrandole w stylu florentyńskim,
  • żyrandole designerskie – kryształowe i stylowe.

Na koniec warto też dodać, że wybierając żyrandol koniecznie trzeba dopasować go do reszty wyposażenia wnętrza oraz ewentualnych innych źródeł światła. Pozwoli to uzyskać idealny efekt kompozycyjny!

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.