»»Lampy dla dzieci / Oświetlenie pokoju dziecięcego

Lampy dla dzieci / Oświetlenie pokoju dziecięcego

  1. 82
   Lampy sufitowe
   Lampy sufitowe
  2. 39
   Kinkiety
   Kinkiety
  3. 75
   Lampy wiszące
   Lampy wiszące
  4. 61
   Lampy wtykowe do gniazda / oświetlenie nocne
   Lampy wtykowe do gniazda / oświetlenie nocne
  1. 70
   Lampki nocne
   Lampki nocne
10% rabatu na Dzień Matki | Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Oświetlenie pokoju dziecięcego, czyli jak najlepiej wybrać lampy dla dzieci

Pamiętajmy, że oświetlenie dziecięce musi być funkcjonalne i przede wszystkim uwzględniać specyfikę wieku. Oświetlenie pokoju dziecięcego musi zatem zmieniać się wraz z wiekem dziecka – inne potrzeby ma przecież niemowlak, a inne uczeń. Najpierw najważniejsze jest oświetlenie miejsca do przewijania niemowlaka, w późniejszym etapie strefy zabawy, a jeszcze później najistotniejsze jest oświetlenie biurka.

Lampy dla dzieci, które zachwycają!

Bez względu na wiek dziecka zawsze pierwszorzędną rolę odgrywa główne oświetlenie do pokoju dziecięcego. Czyli wszelkiego rodzaju lampy sufitowe lub lampy stojące. Lampy dziecięce, jakie mamy w swojej ofercie, są nie tylko bajecznie kolorowe, ale również mają nietuzinkowe kształty – to lampy, które dzieci pokochają!

Mamy lampy dla każdej grupy wiekowej – od kinkietów do zawieszenia nad łóżeczkiem, po nowoczesne lampy na biurko i bajeczne lampy wiszące.

Oświetlenie dla dzieci w wieku szkolnym 

Oświetlenie dla dzieci szkolnych powinno być odpowiednio dopasowane do specyfiki wieku. Centralnym punktem powinien być żyrandol do pokoju dziecięcego oraz lampa na biurko. Ułatwi ona nie tylko odrabianie lekcji, ale również uprzyjemni pracę przy komputerze i jednocześnie zminimalizuje ryzyko powstania  wad wzroku. 

Oświetlenie dziecięce – o czym trzeba pamiętać?

Lampy dla dzieci nie mogą być „przypadkowe”, należy pamiętać, by wybierane lampy dziecięce spełniały normy i posiadały odpowiednie atesty.

Bez względu na rodzaj szukanej lampy do pokoju dziecięcego i wiek dziecka, w sklepie Lampy.pl  znajdziecie Państwo idealne oświetlenie do pokoju dziecięcego.

 

Zapraszamy!

 

10% rabatu na Dzień Matki | Lampy.pl340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.