Lampy na cokół

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Lampy na cokół - to stylowe oświetlenie dróg i schodów

Lampy na cokół zapewniają porównywalny efekt świetlny jak latarnie. W przeciwieństwie do latarni, umieszcza się je na murkach i słupkach, tworząc stamtąd nastrojowe efekty świetlne. Lampy na cokół, zwane także lampami na słupkach, są chętnie stosowane do oświetlenia dróg, schodów lub tarasów.

Właśnie w wąskich wejściach po schodach, gdzie latarnie mogłyby przeszkadzać, lampy na cokół wyglądają wizualnie bardzo atrakcyjnie. W klasycznym kształcie przypominają tutaj wejścia po schodach do starych pałaców i dworów.

Tam, gdzie murki, słupki i cokoły upiększają ogród, lampy na cokół zapewniają cudowne światło, zapewniając nastrojowe ograniczenie ogrodu i jednocześnie podkreślając go wizualnie.

Lampy na cokół są dostępne w różnych stylach i wykonaniach od romantycznych, klasycznych do nowoczesnych lamp na LED. Dla każdego gustu znajdzie się właściwa lampa.

Można także zastosować pasujące do domu i do architektury ogrodowej nowoczesne lampy w kształcie kuli jako lampy na cokół. Kuliste lampy zamontowane na murku lub lekkim podwyższeniu na tarasie zapewniają nastrojową atmosferę w przydomowym ogrodzie.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.