Lampy sufitowe zewnętrzne


203 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Wymarzone oświetlenie do domu i ogrodu marki Lampenwelt.com
Zalety sklepu

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądaneLampy zewnętrzne to bezpieczeństwo i komfort

Lampy zewnętrzne pomagają Państwu sprostać odpowiedzialności, jaka spoczywa na właścicielu domu. Dzięki dobrze umieszczonym lampom zewnętrznym umożliwią Państwo także wieczornym gościom uzyskanie odpowiedniego obrazu schodów i ścieżek, zapobiegając potknięciom i przewróceniu się. Starannie dobrane lampy zewnętrzne spełniają dwa zadania: wskazują Państwa gościom bezpieczną drogę i jednocześnie stawiają we właściwym świetle dom i ogródek przed domem. W sklepie internetowym lampy.pl znajdą Państwo duży wybór stylowych lamp zewnętrznych z czujnikami ruchu i bez nich.

Oświetlenie zewnętrzne z lampami sufitowymi

Podczas gdy słupki oświetleniowe, latarnie lub lampy na cokół są uważane za typowe lampy zewnętrzne, lampy sufitowe są znane raczej jako oświetlenie do wnętrz. Jednakże także lampy sufitowe są coraz częściej stosowane w przestrzeni zewnętrznej, chętnie pod daszkami, w altankach ogrodowych, w pawilonach i wiatach samochodowych - praktycznie wszędzie tam gdzie gdzie można zamontować lampę sufitową na suficie lub pod daszkiem. Po zmroku te mało rzucające się w oczy oprawy na suficie rozpraszają zarówno w lecie jak i w zimie przytulne światło, czy to na zadaszonym tarasie, czy w ogrodzie zimowym.

Ochrona przed wilgocią i brudem

Zależnie od tego, na jak duże wpływy warunków atmosferycznych narażona jest lampa, powinna ona posiadać pewną ochronę przed wilgocią i kurzem. W przypadku lamp zewnętrznych zapewnia ją stopień ochrony powyżej IP 44 (ochrona przed penetracją - przed pryskającą wodą i ciałami obcymi, które są większe niż 1 mm). Ze względu na fakt, że lampy sufitowe w przestrzeni zewnętrznej najczęściej wiszą pod dachami, nie są one tak bardzo narażone na warunki pogodowe jak np. latarnie. Dlatego niższy stopień ochrony niekoniecznie jest argumentem za niestosowaniem takiej lampy poza zamkniętymi pomieszczeniami.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.