Latarnie ogrodowe


144 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
Wymarzone oświetlenie do domu i ogrodu marki Lampenwelt.com
Zalety sklepu

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądaneLatarnie to stylowe oświetlenie dróg, wejść do domu i ogródków przed domem

Latarnie to klasyka wśród lamp zewnętrznych. Już od wielu lat oświetlają drogi w ogrodach i parkach. Dzięki swojej wysokości (od dwóch metrów) lampy emitują równomierne i nieoślepiające światło, które jednocześnie zapewnia konieczne bezpieczeństwo i romantyczną atmosferę.

Lampy dobrze nadają się jako gustowne oświetlenie wejść do domu i ogródków przed domem. Za pomocą latarni można równomiernie oświetlić dużą powierzchnię. Jednocześnie latarnie w swoim klasycznym kształcie - kilkupunktowe i czarne - ciągle kojarzone są z willami ze starych filmów i dodają ogródkom przed domem i wejściom stylowego uroku.

Różne kształty i kolory pozwalają na wyszukanie właściwej latarni pasującej do stylu domu. Oprócz kolorów jak biały, zielony, czarny lub grafit o stylu latarni decyduje także kształt klosza. Klosz kulisty lub trójkątny tworzy z latarni nowoczesny stylowy element w Państwa ogródku przed domem.

Jeżeli latarnia ma być zainstalowana w już gotowym ogrodzie, nadają się do tego celu przede wszystkim latarnie z nowoczesną technologią solarną (nie wymagające prowadzenia kabli).

Wybór najróżniejszych latarni znajdą Państwo na naszej stronie. Chętnie służymy radą w razie dalszych pytań.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.