Reflektorki z grotem ziemnym


Polecane produkty w tej kategorii

69 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
BLACK WEEKEND na Lampy.pl
Zalety sklepu
BLACK WEEKEND na Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneReflektorki z grotem ziemnym to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu

Wśród zewnętrznych reflektorów lampa z grotem ziemnym zajmuje szczególną pozycję. W przeciwieństwie do lamp zewnętrznych montowanych na stałe jest ona elementem oświetleniowym, którego pozycję można zmienić w ciągu kilku minut. Jednakże to, jak obszerna jest powierzchnia, na której może się zmienić położenie lampy z grotem ziemnym, zależy od zasilania rodzaju energią elektryczną tej lampy. Jeżeli jest zasilana przewodem elektrycznym, długość przewodu określa promień ruchu. Jeżeli jednak lampa z grotem ziemnym ma zasilanie energią słoneczną, elastyczność położenia zwiększa się znacznie.

Lampy z grotem ziemnym z panelem solarnym

Lampa z grotem ziemnym wyposażona w technikę solarną, tzn. w panel solarny i akumulator, może być wykorzystywana w ogrodzie bardziej elastycznie, niż lampa z grotem ziemnym, która jest zależna od zasilania prądem z sieci. W przypadku solarnej lampy z grotem ziemnym należy jednak zwracać uwagę na to, żeby panel solarny nie stał ukryty całkowicie w cieniu lub w jakimś zupełnie ciemnym miejscu w ogrodzie. Poza tym lampa z grotem ziemnym z techniką solarną jest tanią możliwością umiejętnego uwidocznienia Państwa ogrodu oraz zwiększenia jego bezpieczeństwa poprzez oświetlenie wieczorem i nocy.

Zakresy stosowania lamp z grotem ziemnym

Lampa z grotem ziemnym jest typową lampą zewnętrzną, którą często stosuje się do podświetlenia i oświetlenia krzewów, rzeźb lub też strumyków. Za pomocą lamp z grotem ziemnym można także zrealizować bezpieczne oświetlenie ścieżek lub dróg dojazdowych w ogrodzie. Szczególnie energooszczędne są przy tym lampy z grotem ziemnym z żarówkami LED i czujnikami ruchu. Już same żarówki LED pierwotnie są bardzo energooszczędne, jednakże ich energooszczędność zwiększa się jeszcze przez to, że dzięki czujnikowi ruchu świecą tylko wtedy, kiedy światło jest potrzebne.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.