Wszystkie reflektory zewnętrzne


Polecane produkty w tej kategorii

129 artykułów

Sortuj:

Proszę wybrać filtry:

 

Zalety sklepu
BLACK WEEK na Lampy.pl
Zalety sklepu
BLACK WEEK na Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneWytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne: Reflektory zewnętrzne

Czy przenośne czy zamontowane na stałe, kwadratowe lub okrągłe, ze stali szlachetnej lub mosiądzu - reflektory zewnętrzne są niezastąpioną bronią do wszelkich celów, do kupienia w wielu różnych wielkościach i wariantach. Mogą być montowane zarówno na suficie, ścianie lub w podłożu i dlatego dają możliwość różnorodnego zastosowania. Bardzo wygodny jest na przykład reflektor zewnętrzny z ruchomą lub odchylaną oprawą. I tak światło reflektorów tego rodzaju można skierować dokładnie tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne lub coś specjalnego ma zostać podkreślone.

Reflektory zewnętrzne - oświetlenie kwietników lub oczka wodnego

O uniwersalności reflektorów zewnętrznych świadczy także możliwość zainstalowania ich zarówno pod wodą, jak i na lądzie. Reflektory zewnętrzne do montażu pod wodą są tak wyposażone, aby zapewnić w wysoki stopień ochrony. Ze stopniem ochrony IP68 są one przystosowane do montażu w wodzie o głębokości do jednego metra. Właśnie w połączeniu z wodą światło reflektorów zewnętrznych gwarantuje efektowną aurę. Efektownym wariantem reflektorów zewnętrznych jest także tzw. oświetlenie typu Up- and Downlights. Reflektory tego rodzaju montuje się na ścianie zewnętrznej i ich światło świeci zarówno do góry jak i do dołu, zapewniając w ten sposób jasność przy gruncie i jednocześnie tworzą dekoracyjne akcenty świetlne. Również do szczególnego podkreślenia lub uwypuklenia określonych miejsc reflektory zewnętrzne są właściwym wyborem. O zmierzchu lub w nocy zapewniają niezbędne oświetlenie zabezpieczające lub tworzą dekoracyjne akcenty świetlne.

BLACK WEEK na Lampy.pl | Rabaty do -80%

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.