Słupki oświetleniowe

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Słupki oświetleniowe to więcej bezpieczeństwa wokół domu

Chodzenie po drogach i schodach powinno być bezpieczne także, gdy jest ciemno. Szczególnie główne drogi, z których często się korzysta, potrzebują w nocy dobrego oświetlenia. Przy oświetlaniu dróg i schodów ważne jest, aby nie dochodziło do oślepiania.

Dlatego chętnie stosuje się do tych celów słupki oświetleniowe. Słupki oświetleniowe emitują światło z niewielkiej wysokości punktu świetlnego (od 1 do 1,5 m), poza tym wiele słupków oświetleniowych / lamp przydrożnych świeci do dołu. W ten sposób można prawie całkowicie uniknąć oślepiania.

W większości przypadków słupek oświetleniowy powinien nie tylko pełnić funkcję oświetlenia, ale także dekoracyjną. Szczególną uwagę zwracają słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej. Stal szlachetna nadaje się bardzo dobrze jako materiał na słupki oświetleniowe. Bez problemu sprosta każdym warunkom atmosferycznym, nie rdzewieje i jest niemal niezniszczalna. Także słupek oświetleniowy z miedzi ma swój własny czar. Dzięki wpływowi warunków atmosferycznych lampy miedziane zależnie od wykończenia mają wygląd antyczny lub romantyczny.

Szczególnie praktyczne są słupki oświetleniowe z czujnikami ruchu. Tam gdzie nie jest potrzebne długotrwałe oświetlenie za pomocą słupka oświetleniowego, można oszczędzić energię stosując słupek oświetleniowy z czujnikiem ruchu. Kto chce zaoszczędzić jeszcze więcej energii i bardzo lubi nowoczesne kształty, może sięgnąć po słupki oświetleniowe LED, które urzekają nowoczesnymi kształtami i ekskluzywnym wzornictwem.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.