Oświetlenie designerskie & hotelowe

  1. 190
   Lampy sufitowe do hotelu
   Lampy sufitowe do hotelu
  2. 379
   Lampy wiszące do hotelu
   Lampy wiszące do hotelu
  3. 258
   Kinkiety do hotelu
   Kinkiety do hotelu
  4. 72
   Lampy stołowe do hotelu
   Lampy stołowe do hotelu
  1. 53
   Lampy stojące do hotelu
   Lampy stojące do hotelu
  2. 115
   Oświetlenie korytarzy do hotelu
   Oświetlenie korytarzy do hotelu
SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Oświetlenie designerskie & hotelowe

Nie ma kolejnej szansy dla pierwszego wrażenia – powiedzenie, które sprawdziło się w przemyśle hotelarskim i gastronomii. Pierwsze wrażenie w hotelu wywołują, oprócz przyjaznej atmosfery, także umeblowanie i oświetlenie hotelowe. Gdy gość przybywa do hotelu w godzinach wieczornych, oświetlenie hotelowe tworzy charakterystykę hotelu - i to ono najczęściej wpada mu w oczy – zarówno zewnętrzne oświetlenie hotelowe jak i oświetlenie wnętrz.

Oświetlenie hotelowe w foyer

Hol wejściowy hotelu ma za zadanie przywitać gościa swoim przytulnym i stylowym wnętrzem. Idealnie byłoby, gdyby foyer zostało podzielone za pomocą oświetlenia hotelowego na strefę aktywną oraz miejsce odpoczynku. Ciepłe i przytłumione światło w poczekalni, a jasne przyjazne światło przy recepcji. Oświetlenie hotelowe, które powinno zapewnić pośrednie ogólne światło, może być realizowane przy użyciu lamp wiszących, opraw sufitowych, lamp ściennych lub Downlight. Światło bezpośrednie jest potrzebne w oświetleniu hotelowym wszędzie tam, gdzie się pracuje, a więc np. w recepcji.

Lampy hotelowe do pokoi

Pokoje są sercem hotelu, ponieważ służą gościowi nie tylko do spania, lecz także często do pracy i do wypoczynku. Wszystkie te zadania musi wykonywać oświetlenie hotelowe. Lampy hotelowe takie jak lampy sufitowe czy lampy wiszące także tu zapewniają oświetlenie ogólne. Obok łóżka powinna także stać lampka stołowa, która emituje odpowiednie światło do czytania w łóżku. Przy biurku światło musi być skierowane na miejsce pracy przy laptopie, tzn. jako lampka na biurko, która jest wystarczająco jasna, a pomimo tego nie powoduje oślepiania poprzez odbicie na monitorze.

Oszczędność energii w przypadku oświetlenia hotelowego. Tak jak w każdym prywatnym gospodarstwie domowym, także w hotelach przy okazji tematu oświetlenia poruszana jest kwestia oszczędności energii. Jeszcze częściej niż oświetlenie wnętrz w domach prywatnych, lampy hotelowe są prawie non stop w użyciu w dzień i w nocy. Dlatego energooszczędne oświetlenie w pokojach i na korytarzach jest bardzo ważne. Oświetlenie hotelowe powinno łączyć w sobie wzornictwo, nastrój, funkcjonalność i wydajność energetyczną.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.