Lampy stojące do hotelu


Polecane produkty w tej kategorii

35 artykułów

Sortuj:


Zalety sklepu
BLACK WEEK na Lampy.pl
BLACK WEEK na Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneLampy stojące jako oświetlenie dla hoteli

Lampy stojące często uzupełniają daną serię lamp. Umożliwiają one tworzenie punktowych akcentów świetlnych. W przeciwieństwie do lamp sufitowych lub wiszących, lampy stojące nie są odpowiedzialne za oświetlenie ogólne, lecz przyczyniają się do stworzenia harmonijnego ogólnego wyglądu wnętrza. Jest to szczególnie ważne w hotelach, gdzie przecież gość powinien czuć się jak w domu, a światło lamp stojących przyczynia się do tworzenia miłej atmosfery. Tak więc, lampy stojące są w hotelach czymś więcej niż tylko pięknym akcesorium.

Lampy stojące są w hotelach pięknymi akcesoriami

Lampy stojące pełnią w hotelach ważną funkcję reprezentacyjną. W holu hotelowym znajdują się najczęściej siedzenia dla gości. Można tam po południu delektować się herbatą lub kawą i przeczytać gazetę. Właśnie do czytania gość potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Mogą je zapewnić lampy stojące z odchylanym ramieniem do czytania. Dzięki temu regulowanemu ramieniu do czytania światło daje się skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Szczególnie dobrze dają się przystosować lampy stojące, które są wyposażone w ściemniane oprawy. Dzięki różnym poziomom jasności można tworzyć różne nastrojowe oświetlenie.

Lampy stojące z żarówkami LED zapewniają pozytywny bilans energetyczny

Jednakże nie tylko ze względu na ich funkcje ściemniania, na przykład żarówki LED (diody świecące) są dobrym wyborem, jako oświetlenie do hoteli. Jeżeli na przykład lampy stojące w hotelu są zasilane diodami świecącymi, może to jak najbardziej mieć pozytywny wpływ na bilans energetyczny budynku. Żarówki LED, jak również żarówki energooszczędne lub też świetlówki są względnie energooszczędne i tym samym odpowiednie, jako oświetlenie hotelu w postaci licznych lamp stojących, ściennych, wiszących lub sufitowych. Różnorodne i często niezwykłe wzornictwo lamp stojących zawdzięczamy również ciągłym pracom rozwojowym nad nowoczesnymi technologiami w zakresie źródeł światła. Żarówki LED mają bardzo małą i kompaktową konstrukcję, przez co umożliwiają projektantom oświetlenia szczególnie dużą swobodę projektowania lamp stojących.

BLACK WEEK na Lampy.pl | Rabaty do -80%

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.