Świetlówki

SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Świetlówki - sprytne oświetlenie do biur i sklepów

Obszarami stosowania świetlówek są przede wszystkim obiekty biurowe oraz sklepowe. Charakteryzują się one dobrą wydajnością świetlną oraz oddawaniem barw. Świetlówki muszą być zawsze wyposażone w statecznik (najczęściej jest to elektroniczny statecznik EVG), który ma decydujące znaczenie dla ich funkcjonalności. W zależności od statecznika świetlówki mogą być ściemniane, mogą uruchamiać się natychmiast i bez migotania, nie migocą podczas działania i automatycznie wyłączają się w przypadku awarii. W końcu elektroniczne stateczniki, a szczególnie wersje ściemniane są warunkiem tego, aby lampy wyposażone w świetlówki mogły być podłączane do urządzeń sterujących oświetleniem.

Świetlówki zużywają także w połączeniu ze statecznikami mniej energii niż zwykłe żarówki i wykazują wyraźnie dłuższą trwałość (20 000 godzin).

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.