Żarówki energooszczędne

  1. E2718
   E27
  2. E1423
   E14
  3. GU107
   GU10
  1. G91
   G9
  2. GX534
   GX53
  3. z możliwością ściemniania2
   z możliwością ściemniania
  1. Pozostałe6
   Pozostałe
70 zł rabatu na lampy wisząc

Polecane produkty w tej kategorii

Produkty ostatnio oglądane

Żarówki energooszczędne to przyjazna środowisku radość oszczędzania

Dzięki żarówkom energooszczędnym mamy prawdziwą radość ze zrobienia czegoś dobrego dla środowiska i własnego budżetu. Wybór odpowiednich żarówek energooszczędnych powinien być podyktowany zadaniami, do jakich mają być przeznaczone. Zwykłe żarówki energooszczędne mogą się zamortyzować skutecznie i długo działać tylko wtedy, kiedy będą stosowane optymalnie i przede wszystkim celowo. To znaczy: we wszystkich miejscach, gdzie potrzebne jest przez długi czas stałe oświetlenie - zalecana jest oszczędność energii.

Do takich zastosowań jak oświetlenie schodów w domu lub lamp włączanych za pomocą czujników ruchu, gdzie światło jest potrzebne tylko na krótko, dostępne są obecnie żarówki energooszczędne z szybkim startem. Są one wytrzymałe także przy częstym włączaniu i wyłączaniu.

Generalnie żarówki energooszczędne nadają się znakomicie do ciągłego oświetlania numeru domu w nocy lub pomieszczeń, które przez cały dzień muszą być oświetlane sztucznym światłem. Także jako łagodne światło nocne w pokojach gościnnych i dziecięcych lub w korytarzu, żarówki energooszczędne są najbardziej odpowiednim i optymalnym pomocnikiem.

W międzyczasie pojawiły się nawet ściemniane żarówki energooszczędne, które można regulować i obsługiwać za pomocą zwykłego ściemniacza lub nawet bez ściemniacza, normalnym włącznikiem.

Chętnie pomożemy Państwu przy wyborze właściwej energooszczędnej żarówki. Prosimy o kontakt z nami odnośnie wszelkich pytań dotyczących oszczędzania energii!

ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży, prawie 40000 produktów, profesjonalna obsługa klienta

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.