Żarówki halogenowe G4


Polecane produkty w tej kategorii

8 artykułów

Sortuj:


SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneŻarówki halogenowe G4 do nowoczesnych aranżacji świetlnych

Małe żarówki halogenowe G4 są jakby stworzone do realizacji niezwykłych i nowoczesnych instalacji świetnych, ponieważ dzięki swoim genialnie małym wymiarom zapewniają jasne oświetlenie w nowych aranżacjach. Zawsze, kiedy nie jest potrzebne pełne oświetlenie za pomocą żarówki halogenowej, można sięgnąć po żarówkę halogenową G4 i tworzyć akcenty świetlne. Bardzo często stosuje się żarówkę halogenową w łazience, w kuchni lub jako oświetlenie dekoracyjne i do oświetlenia gablot. Żarówki halogenowe G4 są także przeznaczone do realizacji rozgwieżdżonego nieba i do lamp montowanych na meblach. Istnieją również specjalne żarówki halogenowe G4 do oświetlania piekarników.

Dane techniczne żarówki halogenowej G4

Żarówki halogenowe G4 mają trzonek G, to znaczy że mają dwa wystające zestyki do wetknięcia w oprawkę lampy. Trzonek G jest zawsze trzonkiem wtykowym. Często trzonki wtykowe nazywa się trzonkami sztyftowymi. Żarówki halogenowe, jak i żarówka halogenowa G4, mają tę zaletę, że - w przeciwieństwie do żarówek LED lub energooszczędnych żarówek - są zawsze ściemniane. Dzięki wskaźnikowi oddawania barw (100 Ra) żarówki halogenowe G4 są porównywalne z naturalnym światłem. Jeżeli żarówka halogenowa G4 posiadają powłokę IR (IRC), można w porównaniu do tradycyjnej żarówki zaoszczędzić jeszcze do 30% energii. Średnia długość okresu użytkowania tych żarówek halogenowych wynosi 4.000 godzin. Niektóre żarówki halogenowe G4 są wyposażone w filtr UV, który zapobiega temu, że światło emitowane przez żarówkę mogłoby powodować uszkodzenie lub blaknięcie materiałów i przedmiotów światłoczułych, jak obrazy i eksponaty wystawowe.

Alternatywa żarówki halogenowej G4

Kto preferuje bardziej energooszczędny wariant niż żarówka halogenowa G4, ten powinien sięgnąć do pasującej żarówki LED z trzonkiem G4. Żarówki LED G4 nie wymagają konserwacji i mają znacznie dłuższy okres użytkowania (30.000) niż żarówki halogenowe G4.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.