Żarówki halogenowe G53


Polecane produkty w tej kategorii

2 artykułów

Sortuj:


Produkty ostatnio oglądaneŻarówki halogenowe G53 - to wspaniałe światło dla domu, przemysłu i biur

Żarówka halogenowa G53 - niskonapięciowa żarówka halogenowa, która wymaga transformatora - ma różnorodne zastosowania i jest bardzo popularna ze względu na jej jasne światło. Dzięki wskaźnikowi oddawania barw 100 Ra żarówka halogenowa G53 konkuruje z naturalnym światłem i jego naturalną barwą. W przeciwieństwie do zwykłej żarówki, która była pewnego rodzaju prekursorem żarówki halogenowej, osiąga do 50% wyższą wydajność świetlną. Także długość okresu użytkowania żarówek halogenowych, w tym także żarówki halogenowej G53, jest zdecydowanie wydłużona w porównaniu do zwykłej żarówki dzięki halogenom znajdującym się w szklanej bańce żarówki. Żarówki halogenowe G53 są chętnie wykorzystywane jako oświetlenie sklepów, restauracji, hoteli, galerii jak i do oświetlania prywatnych wnętrz. Nadają się znakomicie do tworzenia jasnych akcentów świetlnych i lepszego oświetlenia oraz podkreślenia obiektów w jasnym otoczeniu.

Budowa żarówki halogenowej G53

Żarówka halogenowa G53, jak już można wywnioskować z jej nazwy, posiada trzonek G, tzn. trzonek wtykowy z dwoma wystającymi zestykami. Obydwa zestyki znajdują się zgodnie z nazwą „G53“ w odległości 53 mm. To, co wyróżnia żarówki halogenowe G53 oprócz wielkości ich trzonka, to fakt, że są zawsze reflektorami. Tak jak wszystkie żarówki halogenowe i zwykłe żarówki także żarówka halogenowa G53 jest ściemniana, dzięki czemu jest bardzo popularna wśród konsumentów.
Dotychczas nie stworzono żadnej alternatywy dla żarówki halogenowej G53, jak np. żarówki LED, jednakże te żarówki halogenowe, które posiadają powłokę IR (IRC), mają dwa razy dłuższy okres użytkowania niż tradycyjna żarówka.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.