Żarówki halogenowe GY6.35


Polecane produkty w tej kategorii

6 artykułów

Sortuj:


SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneŻarówki halogenowe GY6,35 – olśniewające akcenty świetlne do wszystkich pomieszczeń

Małe żarówki halogenowe GY6,35 w związku modą na "miniaturyzację" są jakby do niej stworzone. Otwierają one nowe perspektywy dla rewolucyjnego i imponującego wzornictwa oświetlenia. Te wersje żarówki halogenowej GY6,35, które mają reflektor osiowy, spełniają zadania dzisiejszego oświetlenia typu spot. Dzięki możliwości różnorodnego zastosowania żarówki halogenowe GY6,35 znajdziemy zamontowane np. w oprawach wpuszczanych sufitowych, w elastycznych systemach oświetlenia, w oświetleniu dekoracyjnym w prywatnych wnętrzach, ale także w hotelach i restauracjach. Można je często znaleźć w oświetleniu w formie rozgwieżdżonego nieba lub w oprawach wpuszczanych meblowych.

Właściwości techniczne żarówki halogenowej GY6,35

Żarówki halogenowe GY6,35 w przeciwieństwie do np. żarówek LED tej samej wielkości są zawsze ściemniane. Dzięki bardzo dobremu oddawaniu barw przez żarówkę halogenową GY6,35 100 Ra jest ona niedościgniona, a takie parametry może osiągnąć tylko tradycyjna żarówka, która wkrótce zniknie z rynku. Jeżeli żarówki halogenowe GY6,35 posiadają powłokę IR (IRC), można zaoszczędzić do 30% energii, którą zużyłaby zwykła żarówka. Żarówki halogenowe charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością niż ich "poprzedniczki", tradycyjne żarówki. I tak żarówka halogenowa GY6,35 może średnio świecić przez 4.000 godzin. Trzonek G, w który jest wyposażona, jest trzonkiem wtykowym często nazywanym także trzonkiem szpilkowym, posiada dwa wystające zestyki w odległości 6,35 mm, i stąd nazwa: GY6,35. Wyposażone w filtr UV żarówki halogenowe GY6,35 nie stanowią już także niebezpieczeństwa dla światłoczułych przedmiotów, jak np. obrazy lub eksponaty wystawowe.

Żarówka LED jako alternatywa dla żarówki halogenowej GY6,35

Żarówki LED z oprawką GY6,35 są dostępne jako energooszczędna alternatywa dla żarówki halogenowej GY6,35. Dzięki średniemu okresowi użytkowania wynoszącemu 30.000 żarówka LED GY6,35 znacznie przewyższa żywotność żarówki halogenowej.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.