Żarówki halogenowe E14


Polecane produkty w tej kategorii

11 artykułów

Sortuj:


SALE - Wiosenna wyprzedaż - Lampy.pl

Produkty ostatnio oglądaneŻarówki halogenowe E14 - mniejsza wersja żarówek halogenowych z gwintem Edisona

Żarówki halogenowe są powszechnie znane z ciepłego, przytulnego światła i wspaniałego oddawania barw. Żarówka halogenowa E14 nie jest tu wyjątkiem. Wyposażona w trzonek, który był pierwotnie typowym trzonkiem zwykłych żarówek, żarówka halogenowa E14 stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnej żarówki. Żarówka halogenowa E14, ma tę zaletę, że jej okres użytkowania jest przynajmniej dwa razy dłuższy niż zwykłe żarówki. Ten fakt żarówki halogenowe zawdzięczają dodaniu halogenów. Halogeny w bańce szklanej żarówki zapewniają dłuższą trwałość żarnika i tym samym całej żarówki.

Dlaczego żarówki halogenowe E14?

Trzonek E żarówki halogenowej E14 ma swoją nazwę od nazwiska wynalazcy, Thomasa Alvy Edisona. Ten sławny trzonek wkręcany ma w przypadku żarówki halogenowej E14 średnicę 14 mm, co można rozpoznać po oznaczeniu E14. Kształt bańki szklanej żarówek halogenowych E14 może być różny - od kropli przez świecę, aż do rurek i żarówek reflektorowych. Niezależnie od kształtu lub wielkości trzonka żarówek halogenowych, tak samo jak żarówki, mogą być ściemniane w 100%, dzięki czemu są szczególnie lubiane jako elementy przytulnego i romantycznego oświetlenia.

Żarówka halogenowa E14, energooszczędna & LED

W ramach zakazu dla zwykłych żarówek, który obowiązuje od roku 2009 i stopniowo zakazuje stosowania energochłonnych żarówek, jak zwykłe żarówki, dotyczy on także wielu żarówek halogenowych. Zakazane będą te żarówki halogenowe, które nie osiągają przynajmniej klasy efektywności energetycznej B. To dotyczy także niektórych żarówek halogenowych E14. Alternatywą dla żarówki halogenowej E14 są żarówki energooszczędne lub żarówki LED, które mają trzonek E14.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.