Żarówki halogenowe G9


Polecane produkty w tej kategorii

4 artykułów

Sortuj:


Produkty ostatnio oglądaneŻarówki halogenowe G9 - jasne światło połączone z kompaktową budową

Jeżeli chodzi o cechy, z których są znane żarówki halogenowe, są to: jasne światło i kompaktowa budowa. Charakterystyczne jasne światło to nie tylko cecha żarówek halogenowych G9, lecz ogólnie żarówek halogenowych. Nic w tym dziwnego, skoro dzięki wskaźnikowi oddawania barw 100 Ra konkurują z naturalnym światłem, a ciepło i przytulność, które zapewnia światło żarówki halogenowej G9, osiągała wcześniej tylko zwykła żarówka. Także nieograniczone możliwości ściemniania żarówek halogenowych, w tym także żarówki halogenowej G9, były w tej formie wcześniej znane tylko w przypadku żarówki.

Żarówka halogenowa G9 to swoboda projektowania

Praktyczne zalety żarówki halogenowej G9 są oczywiste: dzięki niewielkim wymiarom i faktowi, że jako wysokonapięciowa żarówka halogenowa nie potrzebuje transformatora, jest ona jakby stworzona do filigranowych opraw halogenowych. Ponieważ żarówki halogenowe G9 są oprócz tego dostępne w różnych długościach - 43 i 51 mm - możliwe jest nieograniczone stosowanie w lampach o różnej wielkości. Wysoka wydajność świetlna, stały strumień świetlny przez cały okres użytkowania i jasne światło stanowią o tym, że żarówki halogenowe i tym samym także żarówka halogenowa G9, mają różnorodne zastosowanie i są popularne.

Trzonek sztyftowy żarówki halogenowej G9

Z technicznego punktu widzenia żarówka halogenowa G9 posiada trzonek G, z którego wystają dwa zestyki, zwane także pinami. W przypadku żarówki halogenowej G9 piny te znajdują się w odległości 9 mm, co pokazuje oznaczenie „G9“. Trzonek G9 jest standardowym trzonkiem żarówek halogenowych. Ale obecnie także żarówki energooszczędne i żarówki LED są produkowane z tym trzonkiem, tak że konsument ma do dyspozycji alternatywę, która jak najbardziej jest korzystniejsza ekonomicznie podczas stosowania, niż żarówka halogenowa G9. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ żarówkom halogenowym, zagraża ten sam los, co zwykłej żarówce, mianowicie zakaz stosowania. Dotyczy on także żarówek halogenowych G9, które nie osiągają przynajmniej klasy efektywności energetycznej B.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.