Akcesoria i meble łazienkowe

Meble łazienkowe poprawiają dobry nastój

Wciąż rośnie świadomość ludzi w zakresie zdrowego stylu życia i Wellness. Człowiek chciałby możliwie jak najdłużej pozostać sprawnym i wyglądać atrakcyjnie do późnego wieku. Wiąże się z tym życzenie, aby również w domu zrobić coś dla duszy i ciała. Łazienka z dekoracyjnymi meblami łazienkowymi coraz częściej staje się oazą Wellness. Nie jest już wyposażona tylko w artykuły sanitarne, jak umywalka oraz WC, prysznic i wanna czy też standardowe meble łazienkowe - jak górne i dolne szafki czy półki. Także dla posiadaczy raczej małych łazienek istnieje wiele możliwości urządzenia ich za pomocą mebli i akcesoriów łazienkowych w przytulny sposób. W końcu te wszystkie kremy i ampułki, szampony i olejki do masażu, dezodoranty i żele pod prysznic muszą znaleźć odpowiednie miejsce. Często producent artykułów sanitarnych i mebli łazienkowych oferuje także pasujące do nich akcesoria: Wieszaki, uchwyty na szczoteczki do zębów i ręczniki, lusterka i dozowniki mydła.

Meble łazienkowe zamieniają pomieszczenie z instalacją wodociągową w oazę Wellness

Do przytulnego charakteru łazienki przyczyniają się także rośliny, zasłony i obrazy. W zależności od wielkości pomieszczenia dochodzą takie meble łazienkowe, jak leżanka czy łóżko do masażu, stwarzające dodatkowe możliwości relaksu. Zwłaszcza gdy rodzina wieloosobowa dysponuje tylko jedną łazienką, ważne jest, by zatroszczyć się o dodatkowe meble łazienkowe – choćby w formie wiszących półek. Tę ofertę możliwości wyposażenia uzupełniają także meble łazienkowe jak np. szafka z lustrem. W zestawie mebli łazienkowych, jak w szafkach-aptecznych, kredensach i szafkach pod umywalkę, każdy członek rodziny ma swoją półkę lub własną szufladę. Meble łazienkowe z szufladami powinny mieć je w miarę możliwości z przegródkami, w przeciwnym wypadku trudno będzie w nich utrzymać porządek. Prawdziwą radość sprawiają meble łazienkowe, które łączą w sobie w szczególny sposób funkcjonalność i dobre wzornictwo: na przykład stołek, z którego zdejmując siedzisko uzyskujemy dodatkową przestrzeń na drobiazgi. Jeśli będzie on jeszcze dodatkowo oświetlony – taki mebel łazienkowy może awansować na główną atrakcję.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.