Lampy stołowe marki Artemide

Lampy stołowe marki Artemide

Design spotyka Know-how

Pierwszorzędne kreacje oświetleniowe w zakresie wzornictwa i technologii: oto, co Artemide reprezentuje od 1960 roku. Spotykamy je w lobby hotelowym, wcielają się w role gościnne w hollywoodzkich filmach, są świecącymi symbolami statusu w biurze - i dekorują pokoje prawdziwych specjalistów od oświetlenia.

Tolomeo Tavolo

M. de Lucchi & G. Fassina

Klasyka biurowa: od 1987 roku elegancka lampa z linką inspirowaną wędką wędkarską znalazła swoje miejsce na biurkach na całym świecie.

Odkryj teraz

Tizio

R. Sapper

Seria została wprowadzona na rynek w 1972 r. , stała się ikoną wzornictwa: konstrukcja oprawy może być przesuwana we wszystkich kierunkach.

Odkryj teraz

Eclisse

V. Magistretti

Retro-look par excellence: dzięki kulistemu kształtowi, wyrazistej kolorystyce i fascynującemu światłu, oprawa ta łączy się w "dzieło geniuszu".

Odkryj teraz

Fato Bicolor

M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Zabawa z geometrią: prostokątne elementy w kontrastującym kolorze znajdują się w białej ramie tego oświetleniowego dzieła sztuki. Lampa prezentuje się idealnie w każdym miejscu!

Odkryj teraz

Come Together

C. de Bevilacqua

Design to Go: przezroczysty korpus promieniuje światłem dookoła. Dzięki ładowalnemu akumulatorowi, lampa o ciepłym białym świetle wszędzie stwarza przytulną atmosferą.

Odkryj teraz

Tolomeo Micro Table Bicolor

M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Stylowa nowość: ta dwutonowa wersja rozszerza słynną serię opraw Tolomeo. Uderzający system wyważania sprężynowego zapewnia również tutaj doskonałą stabilność.

Odkryj teraz

Logico

G. Reichert & M. de Lucchi

Dyskretnie wyjątkowy: klosz wykonany z trzech warstw dmuchanego szkła z jedwabnym wykończeniem. Światło pada delikatnie w dół i na boki.

Odkryj teraz

Gople

Bjarke Ingels Group

Unikatowy element starej tradycji weneckiej: ręcznie wykonany, wysokiej jakości szklany klosz jest pięknym elementem wyposażenia nawet po wyłączeniu.

Odkryj teraz

Yanzi

Neri & Hu

Minimalistyczny klejnot: światło diody LED wewnątrz szklanej kuli zapewnia dodatkowe komfortowe oświetlenie. Czerń i mosiądz tworzą harmonijny kontrast.

Odkryj teraz

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.