Lampka na biurko to niezbędny element biurowego wyposażenia zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Odpowiednie oświetlenie jest niezbędne do prawidłowej pracy – obojętnie czy przy laptopie, czy przy książkach. W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy przed ekranami komputerów i smartfonów, dlatego musimy myśleć o tym, jak prawidłowo zadbać o wzrok: swój i swoich najbliższych. Porządne lampki na biurko zapewnią odpowiednie oświetlenie zarówno podczas nauki do szkoły czy pracy na laptopie i sprawią, że oczy nie będą się tak szybko męczyć.

 

Lampka do gabinetu – kto powiedział, że lampka na biurko jest tylko dla dzieci?

Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór lampek LED na biurko. W sklepach stacjonarnych i online możesz kupić lampy różnego typu, które bez problemu dopasujesz do wystroju swojego pokoju czy gabinetu. Pamiętaj jednak o tym, że lampka biurkowa LED powinna być nie tylko ładna, ale również musi mieć żarówkę o odpowiedniej mocy oraz możliwość regulacji wysokości.

Lampka biurkowa ledowa powinna być nie tylko modna, ale przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna. Owszem, dobrze by było, gdyby pasowała do wystroju pokoju czy biura, ale nie pamiętaj, że nie kupujesz jej wyłącznie dla ozdoby – ma zwiększyć komfort Twojej pracy.

 

Lampka biurkowa biała LED Baris

Lampka biurkowa biała LED Baris to lampa do gabinetu, która nie standardowej podstawki i montowana jest do krawędzi blatu biurka za pomocą klipsa. Ten model odznacza się wąską konstrukcją, nowoczesnym designem i małą średnicą. Oferowany przez nią strumień światła jest szeroki, a dodatkowym atutem jest możliwość swobodnej regulacji drążka.

 

Lampka biurkowa czarna LED Eleni

Jej uniwersalny kolor oraz design sprawiają, że będzie pasować do większości wnętrz. Lampkę Eleni można swobodnie regulować, dzięki czemu dopasujesz kąt nachylenia oraz wysokość do swoich wymagań. W lampce jest możliwość regulacji barwy światła – od „ciepłej bieli” do „światła dziennego”.

 

Lampka biurkowa złota Galleria

Szkielet lampki Galleria wykonano z mosiądzu i wyposażono go w kilka przegubów, dzięki czemu bez problemu ustawisz strumień światła tak, żeby oświetlał jak największą część biurka. Lampka ma klasę energooszczędności A++.

 

Lampka na biurko retro Franklin

Lampka Franklin przeznaczona jest do energooszczędnych żarówek. Model dostępny jest w kolorze czerwonym, czarnym i białym. Ta lampka biurkowa w stylu retro doskonale będzie pasować do prawie każdego wnętrza. Ma klasę efektywności energetycznej A++.

 

Lampy do gabinetu Josia

Lampy gabinetowe na biurko Josia dają mocny strumień światła i umożliwiają swobodną regulację barwy światła. Dostępne są w kolorze czarnym i białym. Zostały także wyposażone w dotykowy ściemniacz.

 

Lampka biurkowa drewniana Olly

Lampkę Olly wykonano z drewna sosnowego, metalu i tworzywa sztucznego. Posiada regulację wysokości oraz kąta nachylenia. Dzięki giętkiemu ramieniu  zapewnia optymalne oświetlenie biurka w zależności od potrzeb.

 

Lampy do gabinetu w domu Sisifo

Lampka na biurko Sisifo umożliwia swobodną regulację natężenia światła, dzięki czemu doskonale nada się do domowego biura. Ma wszechstronne zastosowanie, a dodatkowo umożliwia regulację kierunku padania światła. Wyposażona została także w dotykowy ściemniacz.

 

Lampy gabinetowe na biurko Flex

Giętkie ramię lampki Flex umożliwia swobodną regulację kierunku światła. Ma również ściemniacz dotykowy, dzięki któremu dostosujesz barwę światła do aktualnego oświetlenia w gabinecie. Posiada klasę efektywności energetycznej A+.

 

Czarna lampa na biurko Kuno

Lampka biurkowa Kuno zawiera ściemniacz, który pozwala regulować natężenie światła. Oprócz tego jest bardzo giętka, dzięki czemu umożliwia swobodną regulację kąta padania światła. Dodatkowo w oprawie znajduje się gniazdo na kabel USB.

 

Lampka led biurkowa Opera

Ponadczasowy design, regulacja wysokości, staranne wykonanie i klasa efektywności energetycznej A++ – to właśnie lampka biurkowa Opera. Doskonale odnajdzie się zarówno w domowym gabinecie, jak i w biurze. Lampa jest ręcznie produkowana we Włoszech.

Lampki biurkowe nie muszą być nudne czy służyć wyłącznie do nauki. Również podczas pracy przy komputerze ważne jest, abyś kontrolował stopień natężenia i kąt padania światła. Dzięki temu Twój wzrok nie będzie się tak szybko męczył i będziesz pracował jeszcze efektywniej. Porządna lampka biurkowa to inwestycja w Twoje zdrowie, dlatego warto dobrze przemyśleć jej zakup.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany