Adé żarówki! Oprawy LED z Lampenwelt.com!

Wymianie żarówek mówimy stanowcze żegnaj – oprawy LED z Lampenwelt.com to idealne rozwiązanie i niezawodność!

Lampa wisząca LED TALU

W jednej chwili cieszysz się ciepłym odcieniem światła płynącego ze swojej żarówki, następnie słyszysz krótkie „Pling” i następuje ciemność. Irytujesz się, bo właśnie zdajesz sobie sprawę, iż ponownie musisz wymienić żarówkę. Po raz kolejny wciągu ostatnich tygodni! Przekopujesz swoje szafki w poszukiwaniu żarówek – zamiast wygodnie siedzieć sobie w salonie przy ulubionej książce, bądź z pilotem w ręku. Po chwili zdajesz sobie sprawę, że Twoje zapasy w postaci żarówek niestety się wyczerpały podczas ostatniej wymiany. Co za pech! Co powiesz na ostateczne powiedzenie żegnaj standardowej wymianie żarówek?!

 

Lampa wisząca LED MALA

I tym akcentem skończył się miły wieczór…Jutro musisz kupić nową żarówkę. Och nie… jutro jest przecież niedziela! Cóż…nie pozostaje Ci nic innego jak tylko siedzieć w ciemności do poniedziałku, bądź pożyczyć żarówkę od sąsiadki. Do głowy nasuwa Ci się myśl: „Żyjemy tak nowocześnie, a jednak czasami przytrafiają nam się przeciwności losu, które nas przytłaczają.” Być może masz już dość ciągłej wymiany żarówek i myślisz, iż jest to odpowiedni moment na zmianę lampy, gdyż ten stary żyrandol nie pasuje do Twojego nowoczesnego wnętrza…? W takim wypadku Lampenwelt.com jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Chcemy, by oświetlenie fascynowało i przynosiło zadowolenie. Nowoczesne oświetlenie LED Lampenwelt.com nie tylko wprowadzi modny design do Twojego wnętrza lecz również pozwoli byś w końcu powiedział ostateczne żegnaj stałej wymianie żarówek.

 

 

Lampy i żarówki jako nieodzowna całość

Kwadratowa lampa sufitowa i ścienna LED LOLEOprawy LED z Lampenwelt.com wyposażone są w wysokiej jakości diody LED, które są wbudowane w drążek o metalowej powierzchni. Oznacza to, iż żarówka nie jest już – jak poprzednio – oddzielnym elementem, który jest szczególnie wrażliwy i podatny na uszkodzenia. Lampy nie można rozpatrywać w oderwaniu od diody – tak jak pikseli w przypadku telewizora HD, bądź wyświetlacza w pralce. Nowoczesna technologia oświetlenia LED Lampenwelt.com zapewnia, iż produkty tworzą elegancki i niepowtarzalny design. Fakt, iż żarówki LED są wbudowane i tworzą integralną część lampy sprawia, iż możliwe jest kształtowanie niemal dowolnych wzorów opraw oświetleniowych.

 

Koniec z wymianą żarówek

Przeszłość nauczyła nas wymiany żarówek. Niestety nie było innego wyjścia… żarówka przykręcona była do każdej lampy i tworzyła element najbardziej narażony na uszkodzenia. Falowana lampa stojąca LED TALUŻarówki mają w rzeczywistości żywotność ograniczoną wyłącznie do 1.000 godzin pracy. Wielokrotnie więc wymienialiśmy żarówki, lecz lampa pozostawała zawsze ta sama. Ale pomyśl sobie co byłoby, gdyby od zakupu lampy nie trzeba by było wymieniać żarówek a jednocześnie można byłoby korzystać z tej samej lampy? Wtedy na pewno nie wpadlibyśmy na ten pomysł i nie wiedzielibyśmy jak ważną rolę odgrywa wymiana żarówek! Nowoczesna technologia opraw LED ma zastosowanie w lampach z Lampenwelt.com. Produkty wyprodukowano w Niemczech ze znakiem jakości „Made in Germany”. Niemiecka technologia LED jest niezwykle wytrzymała dzięki dostosowaniu termicznemu. Dzięki nowoczesnej technice prawdopodobnie za kilkanaście lat będziemy chcieli wymienić swoją lampę nie ze względu na jej awaryjność, lecz na inny design. W produktach Lampenwelt.com ze znakiem jakości „Made in Germany” oprawy wraz z diodami tworzą jednolity, nierozłączny element .

Idealne światło na dziesiątki lat

Ściemniana lampa stojąca LED XALUCiepłe światło na kilka, a nawet kilkadziesiąt lat – dzięki produktom z Lampenwelt.com. Lampy Lampenwelt.com sprawią, iż poczujesz się w swoim salonie jeszcze bardziej komfortowo i beztrosko!
Tak więc kolejnym razem, gdy zasiądziesz w swoim salonie przy ulubionej książce, bądź z pilotem w ręku nie będziesz się już martwić spoglądając w górę, czy to przypadkiem nie dzisiaj przypadnie dzień wymiany żarówek.

Odetchniesz z ulgą i pomyślisz, iż masz w końcu wysokiej jakości lampę, która jest spełnieniem Twoich marzeń i gwarancją niezawodności na bardzo długi okres czasu!

 

Podobne posty

2 komentarze

 1. Gosia

  Bzdura i głupota… A co jeśli danym czasie, kiedy lampa się zepsuje akurat nie będzie mnie stać na zmianę całej lampy, ponieważ będą inne wydatki? Lub po prostu nie będę chciała jej zmieniać, bo mi się podoba? Zostanę bez światła nie tylko na jeden dzień. Poza tym, w obecnych czasach w niedzielę w Polsce mogę kupić żarówkę bez problemu. Zróbcie lepiej porównanie lampy LED zintegrowanej z żarówkami, z lampą LED, która nie jest zintegrowaną z żarówką LED, zamiast z normalną starą żarówką. Rozwiązanie do kitu.

  Odpowiedz
  • Aneta Gardocka

   Gosiu żywotność nowoczesnego oświetlenia szacuje się na 30.000 h, przy założeniu, iż używamy oświetlenia 5 godzin na dzień jest to ponad 15 lat. Podejrzewam, iż w przeciągu tego czasu szybciej znudzi Ci się oprawa oświetleniowa. Na chwilę obecną na rynku jest wiele opraw przystosowanych do żarówek LED, gdzie żarówki są wymienne – te rozwiązanie wybiera wiele ludzi, którzy boją się ryzyka związanego z wbudowanymi diodami LED.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany