Philips Hue jest światłem, jest fascynacją – Philips Hue to inteligentne oświetlenie sterowane za pomocą aplikacji, dzięki której w łatwy sposób można dostosować światło LED do własnych, indywidualnych potrzeb. Inteligentny system pozwala na jednoczesną integrację nawet do 50 różnych lamp i źródeł światła oraz dostosowanie oświetlenia do swojego trybu życia zaledwie za pomocą kilku kliknięć. System jest niezwykle intuicyjny. Z połączeniem sieciowym technologii iluminacyjnej Philips Hue nie ma najmniejszego problemu! Niezliczone, fascynujące możliwości systemu Hue sprawią, iż każde wnętrze stanie się tak wyjątkowe jak nigdy dotąd!

oswietlenie-Hue-dostosowane-do-potrzeb-Lampy-pl

Od czego zacząć naszą historię z Hue?

W pierwszym kroku musimy zadecydować od jakiego oświetlenia chcielibyśmy rozpocząć naszą iluminacyjną przygodę: decyzja nie jest łatwa – do wyboru mamy lampy sufitowe, lampy wiszące,
lampy stołowe, lampy ścienne, lampy przenośne, żarówki z gwintem E27, GU10, bądź taśmy LED – gdy podejmiemy już tą najistotniejszą ,,inteligentną’’ decyzję musimy skompletować, bądź zakupić zestaw startowy Hue, w którego skład wchodzi źródło światła oraz mostek tzw. Hue Bridge, który jest sercem systemu świetlnego, w przypadku pierwszego montażu odradzam oddzielny zakup mostka i iluminacji – gdyż cena jest wówczas wyższa (analizując: koszt zestawu startowego Philips Hue z trzema żarówkami E27 RGBW to 864,90 zł*, natomiast skompletowanie tego zestawu kupując oddzielnie mostek i źródła światła szacuje się na 1.039,60 zł* – zatem kupując od razu komplet oszczędzamy 178,7 zł*- za co możemy przeznaczyć na kolejny element do zestawu )

zestaw-startowy-E27-Lampy-pl

Jak zainstalować Hue – 3 kroki do sukcesu?

W pierwszym kroku montujemy oprawy oświetleniowe, bądź źródła światła. Kolejno konfigurujemy mostek poprzez włączenie wtyczki zasilania prądu do mostka i połączenie kablem z ruterem Wi-Fi (okablowanie znajduje się w zestawie startowym), następnie pobieramy aplikację Hue na smartfon, bądź tablet, po wciśnięciu przycisku znajdującego się w centralnym punkcie mostka konfiguracja jest zakończona. I gotowe! Teraz bez problemu możemy cieszyć się najpiękniejszym światłem!

Philips-Hue-instalacja-Lampy-pl

Zestawy Philips Hue to idealne rozwiązanie na rozbudowanie systemu iluminacji

Lampy wiszące, lampy stołowe, taśmy LED lub fascynujące lampy bezprzewodowe do doskonałej aranżacji oświetleniowej – nowoczesna technika oświetleniowa stawia przed nami wiele możliwości iluminacyjnych.
Po jednorazowym skonfigurowaniu mostka można rozbudować system Hue w późniejszym terminie, zgodnie z życzeniem użytkowników.
Mostek może zintegrować nawet do 50 elementów świetlnych ( z pewnością wystarczy to na iluminację mieszkania) dla tych bardziej wymagających potrzebna będzie integracja kolejnego Hue Bridge.

dostosowanie-swiatla-Hue-Lampy-pl

Świetlna zabawa z Philips Hue

Ustawiając barwę światła możemy skorzystać z domyślnych trybów sprzyjających zasypianiu, koncentracji czy relaksowi, wybrać kolor iluminacji z palety barw – do dyspozycji mamy aż 16 milionów kolorów, bądź na podstawie prywatnych zdjęć, które wcześniej wgramy – w kilka sekund możemy wyczarować wakacyjną barwę w swoim wnętrzu. Możemy bawić się światłem, za pomocą dostępnych aplikacji – które pozwalają nam na zsynchronizowanie iluminacji z dźwiękiem za sprawą czego nasze oświetlenie będzie pulsowało w rytm muzyki, zintegrować iluminację z odbiornikiem telewizyjnym za pomocą czego możemy wykreować wspaniały nastrój podczas oglądania ulubionego filmu, bądź rozgrywki sportowej. Aplikacja umożliwia szeroką funkcjonalność kompozycji iluminacyjnej. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!

Philips-Hue-efekty-swietlne-Lampy-pl

UWAGA!!! Do każdego źródła światła możemy dostosować inną barwę świetlną!

Zdalne sterowanie otwiera przed nami wspaniałe nowe możliwości. Nie tylko w zakresie efektów świetlnych. Iluminację możemy połączyć również z różnorodnymi kanałami danych, by otrzymywać sygnał świetlny, bądź zmianę barwy w przypadku nadejścia wiadomości e-mail, czy zmiany pogody.

Philips-Hue-latwosc-uzytkowania-Lampy-pl
Dzięki opcji timera bez problemu dostosujemy oświetlenie do własnych potrzeb. Możemy zaprogramować iluminację, by funkcjonowała jako poranny budzik włączając się o określonej porze, stopniowo wyłączyć światło, aby łatwiej zasnąć. Jednym słowem dostosować iluminację do swojego codziennego harmonogramu i przyzwyczajeń.

Philips-Hue-funkcjonalnosc-Lampy.pl
Nowoczesna technologia geofencingu po wykryciu obecności w domu mieszkańca automatycznie uruchamia zapisane ustawienia – w przypadku odwrotnym iluminacja wyłącza się lub przechodzi w stan uśpienia.

Za pomocą połączenia z internetem po zalogowaniu do portalu sterowanie systemem oświetleniowym możliwe jest z dowolnego miejsca, bez względu czy jesteśmy na urlopie, w pracy, czy na przyjęciu – możliwość sterowania zwiększa bezpieczeństwo naszego domu – w przypadku nieobecności możemy ustawić automatyczne włączenie iluminacji, by symulować naszą obecność, a tym samym odstraszyć potencjalnego złodzieja.

zdalne-sterowanie-Hue-Lampy-pl

Podsumowanie – 11 korzyści Philips Hue

Philips Hue stawia przed nami nieokreślone możliwości – Należy tylko wyzwolić swoją kreatywność i . . . 

1. korzystać z najprostszych i najbardziej fascynujących korzyści, które oferuje świat oświetleniowy.

2. tworzyć niezwykłe efekty świetlne: migotanie, pulsowanie itd.

3. dopasować oświetlenie do własnego nastroju i swoich potrzeb – bez względu na to czy jest to wygodny wieczór przy dobrej lekturze, huczne przyjęcie czy po prostu relaks

4. zintegrować nawet do 50 elementów świetlnych, które zmienią wnętrze w przytulną oazę.

5. zsynchronizować system oświetleniowy z TV, muzyką, grami zręcznościowymi by cieszyć się niezwykłymi efektami.

6. wsiąść oświetlenie swoich czterech ścian w swoje ręce – dzięki aplikacji Philips Hue na smartfon, bądź tablet jest to możliwe.

7. uaktualniać systematycznie aplikację, by podarować swojemu wnętrzu przyszłościowy system

8. w przeciągu chwili można dostosować tonację światła – od ciepłej bieli do przytulnego relaksu, po światło dzienne do skoncentrowanej pracy.

9. cieszyć się wybranym odcieniem spośród 16 milionów kolorów.

10. w przeciągu kilku chwil można przywrócić wakacyjne wspomnienia we wnętrzu – należy jedynie wybrać zdjęcie z albumu, zapisać jako szablon do palety kolorów i gotowe.

11. przekonać się na własnej skórze, iż system oświetleniowy to nie tylko optymalne oświetlenie, ale również ochrona bezpieczeństwa podczas nieobecności w domu, dzięki możliwości z symulowanej obecności – indywidualnie konfigurowalnego automatycznego włączania i wyłączania, ustawienia czasowego i sygnałów ostrzegawczych.

 

Philips-Hue-inteligentne-oswietlenie-Lampy-pl
*ceny nie są wartością stałą. Cena produktu może ulec zmianie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany