Nowy rok przynosi nowe trendy oświetleniowe. Zastanawialiście się jakie oświetlenie będzie dominowało w 2017 roku? Zdradzamy tajemnicę branży oświetleniowej…

34161_Headlines_Beton_700x500

Oświetlenie betonowe zdecydowanie zajmuje honorowe miejsce w kategorii trendy oświetleniowe –  idealnie sprawdza się zarówno w stylu industrialnym jak i nowoczesnym. Poprzez połączenie chłodu betonu i ciepła światła lampy betonowe tworzą we wnętrzu ekskluzywny efekt świetlny. Betonowe oświetlenie przyciąga wzrok i nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Lampa TAREGA Lampa HATICE Lampa KADIGA

34161_Headlines_Drewno_700x500

Drewno nadaje wnętrzu przytulności i pozytywnie oddziałuje na samopoczucie. Lampy z drewna, bądź wykończone drewnianymi elementami budują niezwykłą atmosferę ciepła i spokoju w pomieszczeniu. Drewniane oświetlenie dominuje przede wszystkim w stylu skandynawskim, jednak  sprawdza się w każdym stylu aranżacji wprowadzając odrobinę naturalności do wnętrza.

Lampa LEJA Lampa BLISS Lampa TAIO

34161_Headlines_Klatka_700x500

Lampy w formie klatki są szczególnym hitem w branży oświetleniowej. Metalowa konstrukcja sprawia, iż emitowane światło dociera bezpośrednio do wnętrza. Forma lamp łączy w sobie zarówno elementy wzornictwa przemysłowego jak i stylu wiejskiego, jednak lampy w formie klatki sprawdzają się również w nowoczesnych wnętrzach szczególnie jeżeli użyjemy żarówek z technologią Filament.

Lampa NEWTOWN Lampa AGATA Lampa CERIS

34161_Headlines_Trojnog-_700x500

Trójnożna podstawa lamp sprawia, iż pomimo klasycznego wyglądu lampy skupiają na sobie szczególną uwagę. W pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim sprawdzą się lampy z drewnianymi elementami, natomiast we wnętrzach industrialnych najlepiej prezentować się będą lampy stylizowane na reflektor fotograficzny. Bez względu na wybrany rodzaj, lampy trójnożne stanowią efektowną dekorację.

Lampa DIMITRIOS Lampa HAT Lampa MINEVA

34161_Headlines_Pierze_700x500

Lampy wykonane z pierza stanowią trend. Lekkość pierza w połączeniu ze światłem daje niebywałe wrażenie optyczne. Lampy pierzaste zapewniają przytulną atmosferę we wnętrzu. Lampy z pierza sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych, czy skandynawskich, ale również nowoczesnych.

 

Lampa sufitowa PAULINE Lampa wisząca PAULINE Lampa NERO

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany