Praktyczna zewnętrzna girlanda LED, z możliwością dowolnego przedłużania.

Girlanda LED CHRISSLINE

Święta zbliżają się w magicznie szybkim tempie.  Za oknami rozbłyskają swoim blaskiem łańcuchy świetlneświąteczne dekoracje i tradycyjne choinki udekorowane lampkami. Chyba nikt nie zaprzeczy, że jest to wyjątkowy czas: pełen magii, miłości i nadzwyczajnej atmosfery. O tej porze roku ludzie są dla siebie jakby milsi i podchodzą do drugiego człowieka z większym zrozumieniem. W przedświąteczne wieczory, gdy zmrok zapada bardzo szybko przyjemnie jest usiąść w wygodnym fotelu z filiżanką ciepłej herbaty i rozkoszować się wspaniałym widokiem świątecznego oświetlenia zewnętrznego. Oczywiście cała aranżacja wewnętrzna nie może zejść na dalszy plan. Oświetlenie świąteczne zarówno jak i dekoracje muszą dominować w całym naszym otoczeniu.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać ozdoby LED jako źródło świątecznej dekoracji?

Efektowna lampa dekoracyjna LED Renifer stanowi idealną dekorację oświetleniową

Renifer LED

Technologia LED poprzez wykorzystanie kompaktowych małych źródeł światła pozwala na stworzenie niespotykanych konstrukcji dekoracyjnych – które w przypadku oświetlenia świątecznego zdecydowanie przyciągają wzrok ku dekoracjom. Dodatkowo technologia oświetlenia LED jest bardzo energooszczędna, dzięki czemu z czystym sumieniem będziemy mogli rozkoszować się olśniewającymi dekoracjami nawet w nocy, nie martwiąc się zbytnio o ,,złotówki uciekające z portfela’’. Długa żywotność oświetlenia LED sprawi, iż będziemy mogli przez długie lata cieszyć się urokliwym światłem swoich ulubionych ozdób. W związku z nieznacznym stopniem wydzielania ciepła oświetlenie LED jest bezpieczne szczególnie w gospodarstwach domowych,  w których domownikami są malutkie dzieci, bądź zwierzęta.

 

 

 

 

Przegląd oświetlenia świątecznego wewnętrznego.

W okresie bożonarodzeniowym oświetlenie stanowi podstawę dekoracji. Chyba nikt nie wyobraża sobie innej opcji. Przejdźmy zatem do świątecznego wnętrza.

Lampki choinkowe LED z pilotem

 

Bezprzewodowe lampki choinkowe LED z pilotem, to świetne rozwiązanie. Już teraz nie trzeba będzie wstawać z kanapy, by nasza choinka rozbłysła pełnym blaskiem,, a ponadto instalacja oświetlenia jest bardzo prosta ze względu na brak zbędnych kabli.Łańcuch_choinkowy_z_pilotem_lampypl_5524564_2

Świeczniki

 

 

Minimalistyczny świecznik LED Menja

Świecznik Menja

Świecznik Menja wykonany jest ze szczotkowanego metalu, zachwyca swoją unikalnością w połączeniu z 11 diodami LED. Projekt emanuje dyskretną elegancją. 

 

Swiecznik_lampypl_1522751

Świecznik ROMANA

Antyczny biały świecznik współgra z każdą aranżacją wnętrza. Romana tworzy akcentujące oświetlenie, które nada wnętrzu uroczysty charakter nie tylko w okresie świątecznym.

Gwiazdy

Gwiazda Iselin LED

Gwiazda Iselin LED

Pięcioramienna gwiazda Iselin wyposażona w 32 diody LED zapewnia idealną iluminację bożonarodzeniową. Połączenie akrylu z diodami LED sprawia, iż gwiazda Iselin jest wyjątkowa.

Gwiazda LED RONNY

Gwiazda LED RONNY

30-diodowa gwiazda dekoracyjna RONNY to wspaniała dekoracja świąteczna. Zapewnia wspaniałą, nastrojową iluminację. Ponadto wspaniałym rozwiązaniem jest programator czasowy na 6 i 18 godzin. 

Przegląd oświetlenia świątecznego zewnętrznego.

Oczywiście gdy nasze wnętrze jest już wspaniale ozdobione i oświetlone – zabieramy się za dekorację zewnętrzną.

Zasłona i siatki świetlne – elastyczny pomysł na dekoracje

Zasłony i siatki świetlne to elastyczny pomysł na wspaniałą dekorację zewnętrzną. Oświetleniem można udekorować okno, balustradę domu, bądź dach budynku. To idealne rozwiązanie na rozpoczęcie dekoracji bożonarodzeniowej. Dodatkowo przy wyborze oświetlenia zewnętrznego należy pamiętać, by produkty posiadały stopień ochrony IP44, który gwarantuje, iż dekoracja odporna jest na warunki atmosferyczne.

Zasłona świetlna sopel lodu LED z 32 soplami

Spole lodu LED

 Łańcuch świetlny z soplami lodu stanowi dekorację nie tylko w czasie okresu bożonarodzeniowego, ale również przez  całą porę zimową. Łańcuch wyposażony jest w 48 żarówek LED z 32 soplami. 

Łańcuch świetlny LED Gwiazdki

Łańcuch LED gwiazdki

Łańcuch żwietlny LED w kształcie gwiazdek emituje ciepłe białe światło LED, stanowi idealną dekorację werandy, bądź balustrady balkonowej. Stopień ochrony IP44 stanowi zapewnienie o możliwości użytkowania zewnętrznego. Łańcuch wyposażony jest w czujnik i wyłącznik czasowy. Zasilanie 2xAA

Wąż świetlny do stosowania na zewnątrz z czujnikiem światła i minutnikiem

Wąż świetlny LED

Wąż świetlny LED o długości 6 m gwarantuje możliwość stworzenia przeróżnych dekoracji świetlnych na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest czujnik światła , 6 i 9 godzinny minutnik, stopień ochrony IP44 oraz zasilanie 4xD 1,5V. 

Lampki choinkowe zewnętrzne bezprzewodowe

Lampki choinkowe zewnętrzne LED

Bezprzewodowe lampki choinkowe LED zasilane bateriami to najlepsze rozwiązanie na zewnątrz. Zdecydowanym atutem jest brak kabli, stopień ochrony IP44 oraz ciepłe białe światło.

Świetlisty renifer LED

Renifer LED

Wspaniały renifer z 176 diodami LED w kolorze zimnej bieli wyposażone jest w przezroczysty kabel doprowadzający o długości 5m, stanowi idealną dekorację przydomowych ogrodów.

 

Więcej oświetleniowych inspiracji dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.lampy.pl

Wielu wspaniałych chwil podczas przygotowań do świąt oraz wytrwałości w zmierzaniu do celu wymarzonych aranżacji oświetleniowych.

 

Zespół Lampy.pl

 

 

 

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany