Przed nami najpiękniejszy okres roku. Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy poddają się nawet Ci, którzy twierdzą, że nie lubią świąt. Piękne iluminacje świetlne cieszą oko i wprawiają w świąteczny nastrój po zmroku. Cudownie przystrojone choinki i wystawy sklepowe zapraszają do odwiedzenia sklepów. Atmosfera udziela się wszem i wobec. Oświetlenie świąteczne odgrywa w tej kwestii istotną rolę. Podobny nastrój można wyczarować sobie w domu kupując odpowiednie akcesoria oświetleniowe.

Oto 3 najbardziej przydatne ozdoby świąteczne, które kupicie w naszym sklepie z oświetleniem.  

1. Bajeczne, świąteczne oświetlenie domu na zewnątrz

Moda na przystrajanie domów od zewnątrz przyszła do nas z zachodu i przyjęła się nadspodziewanie szybko. Nic dziwnego tonący w tysiącach lampek dom cieszy wracających wieczorem domowników i wprawia w zachwyt przechodniów. Na szczęście okres zachłyśnięcia się świetlnym przepychem mamy już za sobą i obecnie większość dekorujących swoje domy stawia na bardziej przemyślane kompozycje. Na parapety i balustrady polecamy uroczy zestaw 4 drzewek jodły przystrojonych subtelnymi lampkami. Świąteczną atmosferę w ogrodzie stworzą ozdoby o różnych kształtach: sople, albo figurki zwierząt renifer albo tutaj, fantazyjny zestaw gwiazd, czy też do złudzenia przypominająca żywe drzewko sztuczna choinka.

kula_lampypl_5524592_2

oswietlenie_zewnetrzne_lampypl_5524581_5524582_4

renifery_lampypl_5524549

2. Nastrojowe, świąteczne oświetlenie okna

W domach, gdzie są dzieci nie może zabraknąć figurek na okno. Może to być np.: Mikołaj z reniferami, wspinający się po księżycu tutaj, albo wesoły bałwanek. Równie pięknie prezentują się gwiazdy na stojakach i świeczniki, wokół których można dodatkowo poustawiać inne dekoracje świąteczne tworząc nastrojowe bożonarodzeniowe motywy.

 

swiecznik_lampypl_1522474_3

 

3. Dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie

Łańcuchy świetlne oplatające choinkę to najczęściej spotykana ozdoba świąteczna. Na tym jednak rola łańcuchów świetlnych jeszcze długo się nie kończy. Ten rodzaj ozdób świątecznych jest idealny do małych mieszkań. Łańcuchy świetlne nie zajmują dużo miejsca, łatwo i szybko można je rozwiesić. Są idealne do umieszczenia na balustradach, gzymsach kominka, szczycie szaf, na karniszach. Łańcuchy świetlne to nie tylko długie sznury z kolorowymi lampkami, które pamiętamy ze swojego dzieciństwa. Polecamy modele w niezwykle dekoracyjnej czerwonej stylistyce z bombkami i owocami ostrokrzewu – tutaj, albo subtelny łańcuch z aniołkami. Ten jest o tyle przydatny, że ma zasilanie na baterie, a więc można go wieszać zupełnie dowolnie, niezależnie od źródeł zasilania.

 

lancuch_lampypl_5524384_3

 

Nic tak nie wprawia w świąteczny nastrój jak delikatnie połyskujące lampki, czy mieniące się pełnym blaskiem figurki czy łańcuchy świetlne. Wszystkie świetlne cudeńka można bez problemu zamówić sobie do domu. Życzymy Wam udanych zakupów i wielkiej przyjemności z dekorowania domów, podwórek, ogrodów i balkonów. Więcej inspiracji, jakie oświetlenie świąteczne wybrać znajdziecie tutaj.

 

 

 

Podobne posty

3 komentarze

 1. Paula

  Dobry artykuł. Proste rozwiązania, a jakie efektowne. Warto wziąć je pod uwagę podczas planowania wystroju. W łatwy sposób można przystroić dom światłem nie tylko na święta.

  Odpowiedz
  • Aneta Gardocka

   Dziękuję za miły komentarz. Świeczniki czy łańcuchy świetlne to idealne rozwiązania, które możemy wykorzystać przez cały rok 🙂 nie tylko w okresie świątecznym.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany