Przymiarki do Świąt – oświetlenie świąteczne w roli głównej

Boże Narodzenie to czas, kiedy w kuchni mieszają się przecudne zapachy i aromaty, a nasz dom ogarnia magia świąt. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z zielonymi jodłami przyozdobionymi białymi i czerwonymi dodatkami, więc nie odchodząc od stereotypów i Polskiej tradycji dzisiaj odnajdziecie inspirujące aranżacje świąteczne prezentujące biel i czerwień. Dekoracje zaczynamy już od zewnątrz.

Olśniewająca choinka – Shininig Christmas Tree. Drzewo składa się z polietylenu, co sprawia, że jest niezwykle odporne i że bez wahania może zostać umieszczone na zewnątrz, np. przy wjeździe na posesję lub w ogrodzie. Shining Christmas Tree (w przeciwieństwie do klasycznej dekoracji świątecznej) jest utrzymane w nowoczesnym stylu. Nie jest przestrojone i podąża raczej za pięknem, które tkwi w prostocie. Ta świecąca choinka to ujmującą w formie dekoracja świąteczna, która wiele wnosi do bożonarodzeniowo-zimowego nastroju.

1004047

Oczywiście nie zapominamy o wieńcu z akcentami czerwieni, który ozdobi wejście do naszego mieszkania, bądź domu.

Kolorowy wieniec LED Ball Wreath, który jest atrakcyjną dekoracją wprawiając w podniosły świąteczny nastrój. Wieniec wyposażony jest w oświetlenie LED i tu uwaga! Na baterie! 🙂

1522506_2

Robimy krok dlalej i to właśnie tu wewnątrz domu bądź mieszkania rozpoczyna się przysłowiowa magia. Choinek, gwiazdek i wszelakich dekoracji odzwierciedlających ten wyjątkowy czas jakim są święta.

Lampa dekoracyjna LED Hjärter to stylizowana choinka z czerwonymi i białymi sercami oraz oświetleniem LED, jest przeznaczona do pokoju dziennego np. jako przedświąteczna iluminacja okna.

6507287

Rune to nie tylko choinka lecz również świecznik, podczas Świąt Bożego Narodzenia tworzy przytulną atmosferę, lecz także przez resztę roku tworzy całkiem szczególny „serdeczny” nastrój. Po zdjęciu ,,serduszkowych’’ dekoracji z tkaniny posłuży jako świecznik urozmaicający romantyczne wieczory we dwoje przy przytulnym blasku świec.

65072846507284X_2

30 małych łosi z filcu w tym łańcuchu świetlnym LED Felt Elk nie tylko przyspiesza bicie serca miłośników Skandynawii, lecz tworzy szczególną atmosferę świąteczną w każdym wnętrzu. Czas świecenia można ustawić za pomocą wbudowanego czasomierza i uwaga przydadzą się baterie 🙂 

1522527X

Magiczne gwiazdki, które urzekły nasze zmysły.
Czarująca gwiazda bożonarodzeniowa z papieru, która zapewni wspaniałą atmosferę. Przepiękną emisję światła zapewniają zwłaszcza małe gwiazdki i zdobienia. Dzięki temu lampa roztacza piękny nastrój Bożego Narodzenia, a każde okno nabiera wyjątkowego charakteru.

6507130

Również miłośnicy ceramiki znajdą coś idealnego dla siebie

Biała gwiazda świetlna STRÖMMENSBERG z dekoracją w gwiazdy może być umieszczona w okresie świąt Bożego Narodzenia na stole, komodzie, szafie lub parapecie, przyczyniając się do stworzenia nastrojowego oświetlenia dodatkowego.

6507253

 

Boże Narodzenie to święto pełne światła dlatego nie zapominajmy o świecznikach i lichtarzach

Łuk świetlny LED TALL BOW 7-punktowy 🙂 Oświetlenie świąteczne nie może być bardziej oszczędne i piękniejsze!

1522345

 

Świecznik LED NUSNÄS oraz HJÄRTA rozgrzeją serca…
Korpus jest w kształcie wygiętego serca, a lampki zaopatrzone są w technologię LED. Świecznik nie tylko wygląda jak serce, ale również sprawi, że serce każdego, kto chce oszczędzać energię, zabije szybciej.

1522357_2 1522360_3

Designerski świecznik łukowy Eden Bow – źródło światła piękne jak w raju

Designerkę Charlotte Falck zainspirowała z pewnością biblijna historia Adama i Ewy w raju, w otoczeniu kwiatów i ptaków, przy tworzeniu tego pięknego lichtarza łukowego, który nie tylko w czasie adwentu i Świąt Bożego Narodzenia, ale przez cały rok może tworzyć dekoracyjne akcenty i świetlne akcenty świetlne w mieszkaniu.

1522468X

Czarująca ozdoba wnętrza – 5-punktowy świecznik Hippo
Ten świecznik o nowoczesnym wzornictwie sprawdza się jako element dekoracyjny na parapecie okiennym lub regale nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia lecz przez cały rok. Pięć metalowych lampek jest wyposażonych w żarówki, które zapewniają akcenty świetlne.

6507282_2

 

Oczywiście więcej inspiracji możecie znaleść na www.lampy.pl 🙂

albo w grudniowym temacie strony dostępnym na

/tematyka/Wesolych-Swiat-Bozego-Narodzenia.html?partner_ly=lyst.menu.BozeNarodzeniezewn 🙂

1522263

 

 

 

Kochani pozdrawiamy Was bardzo ciepło i życzymy owocnego przyozdabiania swoich mieszkań i domów 🙂

Zespół Lampy.pl

PL_weranda_banner_750x200px_a

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany