Oświetlenie łazienki kojarzy nam się przede wszystkim z funkcjonalnością. A przecież można łatwo połączyć ją z wyjątkowym designem oraz obowiązującymi trendami oświetleniowymi i otrzymać wnętrze z charakterem, w niepowtarzalnym stylu. Warto zatem wybrać jeden z żyrandoli do łazienki – zarówno ultramodne, jak i również niezwykle funkcjonalne. W tym tekście nie tylko podpowiemy, jak to zrobić i przekonamy Cię, że żyrandol w łazience to doskonałe rozwiązanie!

Oświetlenie łazienki – o czym należy pamiętać?

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym musimy poszukać równowagi między funkcjonalnością, a dekoracyjnością oswietlenie lazienki kinkiet 1020455_3oświetlenia. O oświetleniu łazienki pisaliśmy już TUTAJ. Projektując oświetlenie tego pomieszczenia, należy zaplanować jedno główne źródło światła, a także kilka punktowych źródeł. Zatem poza żyrandolem do łazienki, sprawdzają się także:

Kwestią, na którą musimy zwrócić uwagę jest bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że w łazience jest zawsze duża wilgotność i para wodna, a zatem należy wybrać oprawy oświetleniowe o odpowiedniej klasie ochrony – o tym również pisaliśmy TUTAJ.

 

Żyrandol do łazienki? Dlaczego nie!

Utarło się przekonanie, że w łazience najlepiej sprawdzają się kinkiety i plafony. Coraz częściej jednak projektanci wnętrz lobbują również żyrandole łazienkowe. Są one traktowane jako dodatkowy motyw dekoracyjny, dopełniający aranżacji całego pomieszczenia. Oczywiście najlepiej żyrandole wyglądają w większych łazienkach – w domach jednorodzinnych czy też w kamienicach, ale na pewno posiadacze małych łazienek znajdą coś dla siebie – w końcu oferta żyrandoli do łazienki jest naprawdę ogromna!

 

Nowoczesne żyrandole do łazienki – paleta możliwości!

Projektanci oświetlenia oferują nam naprawdę wiele rozwiązań i całe mnóstwo żyrandoli do łazienki. Wystarczy tylko wybrać ten, który będzie pasował do reszty wystroju tego pomieszczenia – mebli i kolorów ścian. Nie zapominajmy również o stylu łazienki – wybrana lampa musi przecież z nim korespondować i tworzyć jedną całość. Dlatego też w naszym sklepie  znajdziecie rozwiązania dla każdego stylu.

Żeby nie być gołosłownym:

Żyrandol do łazienki w stylu skandynawskim
Żyrandol do łazienki w stylu nowoczesnym
Żyrandol do łazienki w stylu minimalistycznym
Żyrandol do łazienki w stylu industrialnym
Żyrandol do łazienki w stylu retro
Żyrandol do łazienki w stylu prowansalskim

 

Żyrandole w wielu stylach aranżacji

zyrandol-ACANTUS-3522028-lampypl
zyrandol-Lacko-6505262-lampypl
zyrandol-w-stylu-dworkowym-9620631-lampypl

 

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany