Dzień Matki – Kocham Cię mamo!

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.” (Józef Ignacy Kraszewski)


Dzień Matki to święto wszystkich mam. Termin obchodzenia tego dnia jest zróżnicowany ze względu na kraj. W Polsce Dzień Matki świętujemy 26 maja. Dzień ten ma na celu wyrażenie szacunku i podziękowania wszystkim rodzicielkom.

„Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.” (Matthew Arnold)

Matka to osoba bez której nie byłoby nas na świecie i chyba jako jedyna kocha bezwarunkowo. Pracuje przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę nie mając ani jednego dnia wolnego zapewnia opiekę i bezpieczeństwo od pierwszych naszych dni. Nie patrzy na nieprzespane noce, utracone plany zawodowe. Jest w stanie uporać się z każdym bolącym brzuszkiem, przeziębieniem, a nawet wstrętną plamą, która wydaje się niezniszczalna. To ona czyta bajki na dobranoc, utula do snu, a w skrajnych przypadkach walczy z koszmarami. Jest zawsze obok gdy jest potrzebna, a zarazem wie kiedy udać się w ustronne miejsce. Jest naszą bratnią duszą, przyjacielem i rodzicem w jednym.

Nasuwa się więc pytanie w jaki sposób podziękować jej za całe dobro jakim nas obdarza? Jak sprawić by te święto było wyjątkowe?

 

Chyba miłość za miłość to najlepsze rozwiązanie 🙂 jednak magia światła uprzyjemni tą chwilę i zapewni niezapomnianą atmosferę na długi czas.

 

A oto kilka magicznych lamp stołowych dla naszych kochanych mam 🙂

 

Lampa stołowa Joyo USB Highlight biała

 

Yoyo to idealne rozwiązanie dla aktywnych mam. Ta praktyczna i elegancka lampa wspaniale będzie się prezentować w każdym otoczeniu podkreślając miejsce w sposób szczególny. Nowoczesność wzornictwa pozwala na harmonijne wkomponowanie jej w różne style aranżacji wnętrz. Dzięki tej lampie wszystkie potrzebne rzeczy znajdziemy w jednym, bezpiecznym miejscu. Joyo jest nie tylko źródłem światła, lecz również wygodną półeczką z przegródkami na klucze, portfel, pióro, monety lub inne drobiazgi. A kobiety ją wprost uwielbiają 🙂

Efektowna lampa stołowa Scala

Lampa stołowa Scala będzie idealnym prezentem dla mam lubiących styl Retro. Połączenie metalu z drewnem sprawia, iż Scala jest idealną ozdobą pomieszczenia.

Lampa stołowa ELLA

Lampa stołowa ELLA jest idealnym prezentem dla tradycjonalistek. Czyż nie pięknie prezentuje się ze zdjęciem dziecka w tle?

 

Specjalnie dla wielbicieli kwiatów mamy gałąź Magnolii

 

Dekoracyjna gałąź MAGNOLIA

Dekoracyjna gałąź MAGNOLII z 24 lampkami zachwyci swym urokiem każdą mamę. Dawniej uważano, iż Magnolia jest oznaką prestiżu i statusu majątkowego. A my przecież chcemy dla naszych mam wszystkiego co najlepsze.

 

Jeżeli chcecie by mama w tym dniu po prostu się zrelaksowała oto idealny prezent.

Urządzenie do masażu na podczerwień

Dobroczynny masaż Shiatsu wywodzi się z kultury azjatyckiej i polega na relaksacyjnym masażu uciskowym palcami, kciukiem lub całą powierzchnią dłoni. Produkty do masażu Shiatsu stworzone zostały do naśladowania tych ruchów. W zależności od intensywności nacisku, masaż ten może oddziaływać nawet na najgłębsze warstwy mięśni, optymalnie redukując napięcia i relaksując całe ciało.

 

Z tej okazji przygotowaliśmy również specjalny kod rabatowy,
który uprzyjemni zakupy na Dzień Matki

 

627_Muttertag_PL_815x390px

Pamiętajmy o naszych kochanych mamach 365 dni w roku. A słowo ,,Kocham” niech na co dzień gości w naszych relacjach. Nie tylko od święta.

„Nie ma jak u mamy – ciepły piec, cichy kąt.
Nie ma jak u mamy – kto nie wierzy, robi błąd.” (Wojciech Młynarski)

Zespół Lampy.pl

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany